Fifa 13 tnie się!

Witam mam problem z grą Fifa 13 gdyż mi tnie i nie da sie za bardzo grać dodam że mój sprzęt to AMD PHENOM X4 3GHZ, pamięć ram ddr3 1333mhz 4GB, karta graficzna ATI RADEON HD 5770 1GB GDDR5, zasilacz 620 watt. Proszę o pomoc

Wejdź w główny folder gry, znajdź plik readme i sprawdź czy twoja karta graficzna jest na liście obsługiwanych. Bo ja mocno się zdziwiłem już przy FIFIE 12, gdzie moja karta graficzna była na liście kart, u których “mogą występować problemy”. A te rzekome problemy to ścinki jak s… Mogło by się to wydawać nieprawdopodobne, ale nieobsługiwanych jest wiele bardzo popularnych kart graficznych. Próbowałem różnych trików, aby jakoś polepszyć działanie tej gry, niestety nic z tego. Zaznaczam, że komputer spełniał wymagania gry. Dla mnie jest to skok na najnowsze karty graficzne i ich promowanie. Dlatego od tamtej pory gram w konkurencyjną serię czyli PES. I jestem zadowolony, szczerze polecam.

Właśnie ja też gram w Pesa i zero przycięć a przy fifie owszem są… :confused:

Dlatego radzę Ci się tym nie przejmować, polecam Ci zainstalowanie patch’a PESEDIT i granie w PES. Uwierz mi, że nie wiele stracisz nie grając FIFE.

No nie wiem masz sp 1 czy sp 2 :?:

Mam najnowszy dodatek Pesedit i istna magia :stuck_out_tongue: ale chciałem też pograć w fife dla porównania lecz widzę że nie ma jednak co… Mam windows 7 ultimate x64 service pack 1