Fifa 2006

P@WEŁ_1990 ma prawdopodobnie poblokowane porty FTP dlatego mu nie dziala download z tego linka.

kopiuje ode mnie z http…

Free Download Manager (linka znajdziesz na mojej www)

looknij jeszcze na gre pt. Pro Evolution Soccer 4

Już się nie mogę doczekać pełnej wersji :> 2005 jest świetna, jak już ktoś będzie miał to proszę o opinie.

Dopiero się obudziłeś? :wink: Już było wiadomo z miesiąc temu że będzie w Fifie 2006 polska ekstraklasa :stuck_out_tongue:

Z miesiąc temu było wiadomo że szpakowski i szaranowicz będą komentowac mecze.

Ciekawe czy będą śpiewy kibiców 8)

A ciekawe jaki będzie akcent polskich komentatorów przy wypowiadaniu nazwisk piłkarzy z zagranicy? Albo czy będą wpadki w stylu “Strzelił gola po indywidualnej akcji całego zespołu” :wink:

Ciekawe czy będzie możliwość zmiany komentatorów… nawet na anglojęzycznych :stuck_out_tongue:

Ale po co zmieniać?? :smiley: Przecież Polacy RulezZzZZZZzZ.

A ja się Ekstraklasy nie mogę doczekać. Wisła, Kolprter i reszta :smiley:

Kos@ Będzie możliwość powrotu do anglojęzycznych komentatorów :wink:

Ale jaki Polak zmieni na angielski przecież Szaranowicz ze "Szpakiem: to spoko luzaki! :smiley:

Fifa 2006 :slight_smile:

Odrazu bylem uprzedzony co do kolejnej serii fify mimo ze jestem jej zagorzalym fanem. Ale po uruchomienu dema, programisci z EASPORTS mile mnie zaskoczyli.

1.Poprawiona fizyka zawodników

2.Wieksza swoboda w tworzeniu akcji

3.Noramlane interwencje bramkarzy, wrescie mozna postrzelac z dystansu :slight_smile:

4.Oraz taktyka

A mojim zdaniem wad jest wrocenie do starego typu rozgrywania rzutów wolnych i roznych, moze to bardziej “ludzkie” ale cziezko przyzwyczajic sie :slight_smile:

Też mi się nie podobają te rzuty rożne w szczególności :-x

O tak .Ale może to tylko tak w demie?

W sumie to miałem wiekszą radoche przy wykonywaniu wolniaków w 2000 gdzie jest strzałka i sobie ustawiałeś. Ale jak kto woli :slight_smile:

Jesili chodzi o FiFe 2006 to jest oczywiscie lep rz a od 2005 ale uwazam ze nie dor u wnuje PES 4

Wymagania : Procesor Intel Pentium III 1,3 GHz l

256 MB pamięci RAM (zalecane 512 MB)

Karta graficzna 32 MB z akceleratorem grafiki 3D, zgodna z DirectX 9.0c, lub jej odpowiednik (por. obsługiwane chipsety w rozdziale Cool

380 MB wolnego miejsca na dysku twardym

Ja posiadam Procesor : Celeron 734 MHz 128 MB pamieci RAM

Karte Graficzną 64 MB i gierka chodzi mi płynie dlatego nie patrzcie się na wymagania sprzetowe.

A nie wiecie czasem kiedy bedzie pelna wersja fify bo ja juz sie nie moge doczekac a demko to troche malo ?? :smiley:

http://wirtus.pl/shop/produkt.php?Kateg … uktID=9620

Może to kogoś zainteresuje. Cena całkiem fajna jak narazie bo z tego co wiem to rośnie.

A premiera zapowiadana jest na 30.IX.

dzięki iwirus :slight_smile:

BTW

złymi stronami jak narazie są w fifie 2006 rzuty wolne i rożne. mam nadzieje że tak nie pozostanie do wydania pełnej wersji bo np. w rzutach wolnych przydałaby się jakaś strzałka informująca gdzie i jak uderzyć ;/

Dojrzalem zalete tych strzalów, latwiej jest strzelic bramke niz w fife 2005,

No i wrescie mozna postzrelac z dystansu a nie ze bramkarz wszystko broni :smiley:

Ja mam Fife 06 orginalna prosto ze sklepu powiem wam że jest inna niż demo dożo się różni

Ja kto mozliwe jak premiera bedzie dopiero 30 wrzesnia ??

BIG LOL FOR YOU NiGGa! !!