Fifa 2007 problem

Otóż może na początku mego problemu przedstawię parametry mojego komputera (może się to wydać śmieszne bo ten komputer jest z zupełnie innej epoki :P):

  • procesor: Intel Caleron 2.02 Ghz,

  • karta graficzna: GeForce 4 MX 440,

  • pamięć 256 MB. To chyba wszystko co jest potrzebne. Przejdę już do problemu. Kupiłem 2 dni temu FIFĘ 2007. No i były problemy z instalacją. Jak instalowałem to instalacja zawieszała się na 29% i wyskakiwał błąd “Nie można skopiować pliku F/Support/European Help Files”. I instalację trzeba było zamknąć. 3 razy tak instalowałem i ciągle się zawieszała. Już miałem oddać ją do reklamacji w Empiku. Kiedy spróbowałem jeszcze raz i zainsatalowało się. No, ale chciałem spróbować gry sieciowej, więc ściągnąłem patcha i zarejestrowałem się na EA SPORTS. Gdy włączam grę wybierając opcję “Ligi interaktywne” to wywala mnie do Windowsa. Nie wiem czemu tak jest, ale raz na jakieś 10 prób udaje mi się wkońcu uruchomić “Ligi interaktywne”, a jak znowu próbuję wejść to znowu mnie wywala. Nie wiem czy jest to spowodowane kartą graficzną (wkońcu na opakowaniu FIFY 2007 pisze, że seria GeForce MX nie jest obsługiwana), czy może mojego monitora, który ma już 10 lat. A może to wada płytyz grą? Proszę o pomoc. Jakby ktoś mógł napisać czy jest to właśnie wada płyty (odniosę grę do reklamacji) czy wada mojego sprzętu (zainwestuje w lepszy). HELP ! Przyrzekam, że gra jest oryginalna ! :frowning: :frowning: :frowning:

Aha i jeszcze jedno. Jakby ktoś mi wytłumaczył jak używać opcji “Gra wieloosobowa”. Jak się podłączyć itp.

W dniu 03.07.2008 , o godzinie 19:11 został dopisany post przez Frogihno

Sorki za błędy jak coś, ale pisałem to na szybko.

W dniu 04.07.2008 , o godzinie 14:53 został dopisany post przez Frogihno

Ok problem już rozwiązałem. Ale pozostaje nadal ostatnie pytanie “Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jak zagrać w grę wieloosobową krok po kroku”?

http://ajo.pl/tutoriale-tutorials/50404 … sieae.html

http://www.mmj.fora.pl/pytania,6/jak-gr … i,137.html

Thx wielkie dzięki. Topic do zamknięcia.

Frogihno , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif