FIFA12 - transfery

Witam,

Do piątku grałęm w serie FIFY z 2008 roku, wszystko się pozmeniało po zakupie nowego kompa. Dziś sobie odpaliłęm FIFE12 tryb kariery klubem z Anglii jak to na początku sezonu mamy otwarty rynek transferowy, trochę sprzedałęm troche kupilem, sprzedałęm X zawodnika dostałęm pismo z klubu który go zakupił żę wszystko zatwierdzone, patrze mam mecz towarzystki chce zagrać patrze on nadal w moim składzie, a obok jego nazwiska pisze “kupiony w tym sezonie”. Doznalem zdziwienia lekkiego bo w FIFIE08 gdy od razu sprzedało się zawodnika to od razu lądował w danym klubie. To samo mamy z zawodnikami kupionymi dostaje pisma z klubów że transfer sfinalizowany i nadal ich niemam w skłądzie mimo że już jest teraz tydzień po zamknięćiu rynku trasnferowego. Co jest nie tak, kiedy ich dostane ?

Pewnie odpowiedz jest banalna ale jak mówilęm na wstępie zatrzymalem się na serii FIFY08 no i zmian się spodziewalem, ale ta mnie dziwi.

Czekam na odpowiedź.

Cześć,

Transfery we FiFIE 12 są nieco inne, niż w poprzednich odsłonach tej gry. Kupując zawodnika najpierw uzgadniasz transfer z klubem, jeżeli się klub zgodzi, to po jego akceptacji po kilku dniach przychodzi oferta kontraktu od menadżera zawodnika, który proponuje Ci jego pensję i czas trwania kontraktu. To, że klub się zgodził na transfer wcale nie oznacza, że dany zawodnik będzie u Ciebie grał. Jeżeli menadżer zawodnika uzna, że proponowane warunki są niekorzystne dla niego, to nie zgodzą się na transfer. Jeżeli nie wyrobisz się z tym wszystkim przed zakończeniem okna transferowego, to dokładnie nie wiem, albo transfer zostaje unieważniony, albo negocjacje będą trwały w następnym oknie.