Fiksująca karta graficzna

Od dłuższego czasu mam problem z obrazem w niektórych grach.Po krótkiej grze zaczyna się dziać coś takiego jak na załączonym zdjęciu http://i50.tinypic.com/34qp6cy.jpg .Czasami jest to cały ekran czasami małe jego elementy albo tylko kursor.Sprawa dotyczy karty Ati Radeon 9600 AGP na płycie AsRock PEPro z prockiem Celeron 2,6 i pamięcią 1024 Mb.Zainstalowane najnowsze sterowniki do karty,ale na starszych i na oryginalnych z płyty CD efekt taki sam.Tak samo dzieje się na Windowsie 7,Viście i Windowsie XP.Proszę o sensowna ocenę tego faktu i sprawdzone rady jak to zlikwidować.Dodam,że dociskałem kartę na płycie,czyściłem styki,niestety zero efektów.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Moim zdaniem karta do naprawy :frowning:

Leży u mnie w domu jedna z takim problemem spytałem się kolegi i on mówił że jest zepsuta…

A może się przegrzewa spróbuj wyłączyć kompa na jakieś 15 min. i włączyć. Możesz ją ochłodzić jakimś wiatrackiem na usb lub coś podobnego i zobaczyć czy problem nadal występuje.

Dzięki,zdaje się,że karta nie jest rewelacyjna,już jedną reklamowałem.To jest drugi egzemplarz dokładnie to jest Ati Radeon 9600 XT(RV360).

Chyba nie jest to związane z przegrzaniem,bo problem pojawia się zaraz po starcie komputera i gry.Nie ma czasu na zagrzanie.

Szczerze to ja wolę karty Ge Force miałem radeona ( 9550 ) i właśnie miałem ten sam problem… :frowning:

A z Ge Force nie miałem jak na razie żadnych problemów :wink:

Idź ze swoją kartą do jakiegoś serwisu komputerowego pokaż im kartę powiedz jaki masz problem i ile by mniej więcej kosztowała naprawa . :wink:

Podejrzewam,że serwis za naprawę zaśpiewa tyle że lepiej kupić nową.A tym serwisowym naprawą nie bardzo ufam.Dzięki.

dziadek Jur , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif