File access denied

A więc mam problem. Przy próbie otwarcia pewnego pliku wyskakuje mi okienko w którym pisze “File access denied” Mam Windowsa Xp profesional. Proszę o Bardzo SZYBKĄ POMOC, bo potrzebuję tego programu od zaraz. :o

Napisz coś więcej, co to za plik, czy to może program, gdzie się znajduje, jakie prawa ma użytkownik na którym próbujesz go otwierać?

Jest to keylogger (muszę kontrolować dziecko) Mam konto administratora i plik znajduje się na pulpicie.

Wygląda na to, że aplikacja nie może dostać się do jakiegoś pliku. Proponuję uruchomić program Process Monitor (http://download.sysinternals.com/Files/ProcessMonitor.zip) i sprawdzić do jakiego pliku program nie ma dostępu.

Jak sprawdzić do którego pliku njie ma dostepu?? Ja widzę tylko jaka jest ścieżka tego pliku a nie do jakiego nie ma dostępu

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 18:38 został dopisany post przez Matthew94

odświeżam

Uruchom najpierw program Process Monitor a następnie twój keylogger.

W Process Monitorze będziesz miał informacje do jakich plików, kluczy w rejestrze próbują się odwoływać programy. Trzeba sobie przefiltrować zawartość (prawy klawisz na nazwie Twojego keyloggera i wybieramy Include…). Następnie trzeba sprawdzić w kolumnie przy jakim pliku (kolumna patch) jest rezultat Access Denied.