File access denied

(Ziemowit325) #1

A więc mam problem. Przy próbie otwarcia pewnego pliku wyskakuje mi okienko w którym pisze "File access denied" Mam Windowsa Xp profesional. Proszę o Bardzo SZYBKĄ POMOC, bo potrzebuję tego programu od zaraz. :o

(Titus S) #2

Napisz coś więcej, co to za plik, czy to może program, gdzie się znajduje, jakie prawa ma użytkownik na którym próbujesz go otwierać?

(Ziemowit325) #3

Jest to keylogger (muszę kontrolować dziecko) Mam konto administratora i plik znajduje się na pulpicie.

(Titus S) #4

Wygląda na to, że aplikacja nie może dostać się do jakiegoś pliku. Proponuję uruchomić program Process Monitor (http://download.sysinternals.com/Files/ProcessMonitor.zip) i sprawdzić do jakiego pliku program nie ma dostępu.

(Ziemowit325) #5

Jak sprawdzić do którego pliku njie ma dostepu?? Ja widzę tylko jaka jest ścieżka tego pliku a nie do jakiego nie ma dostępu

W dniu 10.07.2008 , o godzinie 18:38 został dopisany post przez Matthew94

odświeżam

(Titus S) #6

Uruchom najpierw program Process Monitor a następnie twój keylogger.

W Process Monitorze będziesz miał informacje do jakich plików, kluczy w rejestrze próbują się odwoływać programy. Trzeba sobie przefiltrować zawartość (prawy klawisz na nazwie Twojego keyloggera i wybieramy Include...). Następnie trzeba sprawdzić w kolumnie przy jakim pliku (kolumna patch) jest rezultat Access Denied.