Filelock zablokował dostęp do większości funkcji systemu

(Maxor930) #1

Chciałem zrobić sobie haslo na folder w: moje dokumenty, za pomocą programu filelock. Niestety kiedy to zrobiłem komputer zresetował się i po załadowaniu windowsa pokazuje komunikat: "System Windows nie może załadować profilu użytkownika, ale zalogował Cię używając domyślnego profilu systemowego.

SZCZEGÓŁ: Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi."

Po pół minuty pokazuje sie pusty pulpit tylko z koszem, a za każdym razem gdy chcę coś zrobic tzn. wejść w moje dokumenty, dysk lokalny, albo odswiezyc pulpit pojawia się komunikat: "Zasoby systemowe nie wystarczają do ukonczenia żądanej usługi."

Moge jedynie korzystac z przegladarki :confused:

Dodam tylko że nie znam się specjalnie na tych sprawach, więc proszę o pomoc krok po kroku. Z góry dzięki ;]

(Agatonster) #2

Piotrek930 ,

Poczytaj Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Kamil/|\) #3

Do szyfrowania folderów polecam tylko i wyłącznie Steganos Safe .

(Hack2020) #4

Jeżeli używasz już takiego programu do stwórz folder na innej partycji nie systemowej.Najlepiej odinstaluj program i zresetuj komputer a w miejsce jego zainstaluj MySecretFolder ma funkcje ukrywania folderu (jest niewidoczny) nie wiem czy w tamtym jest też takie coś :slight_smile: Zrób folder na innej partycji niż C. Jak to nie pomoże to po prostu skorzystaj z funkcji przywracania systemu(myślę że to najpierw powinieneś zrobić jeszcze przed odinstalowaniem) i powinno pomóc :slight_smile:

(Maxor930) #5

Tylko właśnie cały problem polega na tym, że cokolwiek kliknę pojawia się komunikat: "Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi." Nie mogę przez to usunąć programu normalnie i dlatego proszę o pomoc.

A mógłbyś objaśnić o co chodzi dokładnie z tym przywracaniem systemu? Bo jeśli chodzi o ostatnie działające ustawienia to problem nie znika...

(Hack2020) #6

Przywracanie systemu znajduje się w start > wszystkie programy > akcesoria > narzędzia systemowe > przywracanie systemu.

(Maxor930) #7

Ale ja nie mogę nawet wejść w "wszystkie programy" :frowning:

(Hack2020) #8

aha ale opcje uruchom masz w menu start aktywną? jak to to może spróbuj wpisać w uruchom

C:\Program Files

i napisz czy otworzył ten folder.

(Maxor930) #9

"Uruchom" też nie działa :confused: Ciągle to samo: "Zasoby systemowe nie wystarczają do ukończenia żądanej usługi" :frowning:

Nie mogę też niczego ściągać ani zapisywać. Mogę jedynie uruchomić Internet Explorer i Outlook Express + panel sterowania z tym, że jakiś skromny teraz bo jest tylko kilka ikonek, a i tak nie wszystkie działają :confused:

POMOCY!

(Hack2020) #10

To może skorzystaj z płyty ratunkowej z tego co pamiętam jest tam program do odinstalowania programów. Płytka jest bootowalna więc powinna wykonać wszystkie operacje.

http://pliki.pcworld.pl/pc/programy/126 ... .0.pl.html

-- Dodane 09.08.2009 (N) 10:18 --

w sumie najlepiej było by po prostu zrobić reinstalacje windows.

(Agatonster) #11

Piotrek930 ,

Tytuł po zmianie również nie jest konkretnym, choć już wskazuje z jakim programem masz problem.

Nazwij problem konkretnie. TEMAT POMOCNY

(Maxor930) #12

Przypominam, że nie mogę niczego pobierać. A co do reinstalacji Windowsa to chciałbym tego raczej uniknąć.

-- Dodane 13.08.2009 (Cz) 8:54 --

Ma ktoś jakiś pomysł oprócz reinstalacji systemu?? :confused:

Doczekam się pomocy jakiegoś speca czy nie? :confused: