FileZilla

Mam konto na goin.pl i gdy chce włożyc plika na serwer i łączę się po to przez FileZille to mi niby wszystko ładnie wyświetla, ale nie mogę nic przenieść. I zadnych plików też nie wyświetla Co może być źle? Przez przeglądarkę jak próbuje to jest wszystko ok tylko że ja przez przeglądarke nie umiem tego wrzucić. Także napiszcie co może być nie tak (bo poustawiane mam raczej wszystko ok) albo jak korzystać z przeglądarki:)

Spróbuj przekopiować to przez Total Commandera. Próbowałem również tak jak ty przez FileZilla i jeżeli chodzi o moją stronkę to też nie działa. Przez commandera wysyła.

to skad wiesz ze mozna skoro nie umiesz wrzucic??

wracajac do tematu to moze probujesz wrzucic za duzy plik na serwer…

ewentualnie sprobuj przeinstalowac FileZille 8)

Skąd wiem? Nie wiem gdzieś czytałęm. A jak wchodziłem na FTP przez przeglądarkę to wyświetlało pliki jakie są od razu na serwerze. A FileZilla nic wcześniej mi działała.

Ale wczoraj próbowałem jeszcze TD i mi poszło. Co prawda wystąpił jakis błąd ale spróbowałem jeszcze raz i ok.

A teraz znowu coś odrypało i wczoraj mi się wyświetlała strona z ORG.OWH i pisało że nie ma jeszcze na serwerze nic do wyświetlenia(mniejwięcej coś takiego), chociaż załadowałem plik instalacyjny forum. A teraz wogóle nie chce mi się połączyć z moim serwerem :o, albo włącza mi sie strona startowa goin.pl Ani przez klienta FTP ani przez normalny adres URL mnie nie łączy a przy logowaniu wyskakuje mi ponowne logowanie (i tak w kółko) Jak chce sobie założyć takie same konto o identycznej nazwie to pisze że już jest(czyli się samoistnie nie odinstalowało:lol:)

No to kurze co jest? :o