Film avi jaki codec?

Zachciało mi sie pobierac nowszy Allplayer 2.4 i po zainstalowaniu go nie mogę otworzyc żadnego filmu ani dvd ani pliki avi cały czas wyskakuje mi okienko abym zainstalował jakieś kodeki. Proszę pomóżcie śnieg sypie a ja nie mam co robić i filmik bym sobie oglądnoł.

Witam.Z tego co wiem kodeki można pobrać ze strony producenta Allplayer.Wystarczy też poszukać na vortalu jest ich trochę,troszeczkę wysiłku!

Złączono Posty : 27.01.2007 (Sob) 14:52

Np. http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=301&t=36

Otwórz AllPlayera --> Setup (ustawienia programu) --> zakładka: Live Update --> Pobierz listę --> z okna po lewej stronie tego przycisku rozwiń i wybierz: MarBit OFFICJAL Server --> Sprawdź --> po zakończeniu sprawdzenia wciskasz: Pobierz/Napraw --> i na końcu OK.

A tu masz jeszcze całą paczkę http://www.free-codecs.com/download/K_L … c_Pack.htm

Odinstaluj wszystkie kodeki, przeczyść rejestr, zrestartuj kompa, zainstaluj nowe kodeki (polecam K Lite Mega Codecs) i znowu zrestartuj kompurter.

Teraz wszystko powinno działać.

Zrobiłem tak jak mi poradziłeś niestety mam film (plik avi) którego allplayer nie chce ruszyć może jest uszkodzony ten filmik tego nie wiem . Kiedyś czytałem że jest jakiś program który wyszukuje codec brakujący do danego filmu. Bo po właczeniu cały czas wyskakuje mi komunikat że brakuje jakiegoś codeca.

a spróbuj innym programem np sud-edit player i wgraj kodeki ffdschow i powinno chodzic mi działa :stuck_out_tongue:

Proszę poprawić nazwę tematu na konkretną, obrazującą problem, używając opcji Zmień