Film + Napisy = Nagrywanie DVD

Witam :mrgreen: Chcę obejrzeć na odtwarzaczu DVD mój film i mam problem z nagraniem go i napisów do niego na płytę (DVD 4.7GB)… mam 2 pliki: OutputVOB_0.vob i OutputVOB_0_srt.vob… otwieram program nero => Utwórz własny dysk DVD-Video… OutputVOB_0.vob dodaje się bez problemu ale gdy chcę dodać OutputVOB_0_srt.vob pokazuje się “Nie można wstawić d:\OutputVOB_0_srt.vob”… proszę o pomoc! :frowning:

Piksel14

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

poprawiłem tytuł… mam nadzieję że teraz jest dobry ;]

________________________________________________________________________

zacznę od nowa:

mam film w formacie .AVI i napisy do niego w formacie .txt na płycie cd której oczywiście nie da się oglądać w moim odtwarzaczu DVD a nawet gdyby się dało to napisy by (chyba) nie działały… wiem jak zmienić format pliku z napisami z .txt na .src (czy jakoś tak) ale niestety zapomniałem nazwy programu do tego bo komputer świeżo po formatce… i teraz pytania:

  1. Jakim programem zmienić format z .txt na .src? (pamiętam że w nazwie miał “Titel” czy “Title”)

  2. Jak dodać napisy do filmu który chcę nagrać na płytę dvd aby obejrzeć go na odtwarzaczu (tv)?

  3. Jakim programem i jak nagrać film aby był możliwy do oglądania na tv (odtwarzacz)?