Film nie idzie potrzebuje odpowiedniego kodeka pomoze ktos?

div 3 (Four CC) Mam swieteny film na ktorym mi zalezalo od dluzszego czasu a teraz nie moge go otworzyc pozmozcie

Zainstaluj jedna z paczek na vortalu. Google tez nie gryzie. :x

zainstalowalem i nic

To wyprobuj inna.

K-litle codec pack. nie pomoże źle przegrane :wink: ale jeszcze powiedz w jakim formacie jest kompresja tego filmu.

ogladalem ten film juz wczesniej na kompie tylko nie pamietam jakich kodekow uzylem a pozatym juz ich nie mam ten film to IMAX EVEREST.(1998) nie wiem czy to ma jakies znaczenie ale byl krecony kamera imaxu szedl mi chyba na codec packs nie pamietam juz za bardzo:(

Adler proszę poprawić błędy. Co to za film ??

IMAX - EVEREST.(1998) opowiada o dachu swiata po tybetańsku zwanym Czomolungma.

On chyba nie jest rozpowszechniany za darmo w sieci ??

mam go od dluzszego czasu na pc musialem go sobie zgrac od jakiegos znajomego nie wiedzialem co to jest az do czasu kiedy go obejzalem pozatym nie wiem czy orginal mozna jeszcze gdzies dostac

może źle nagrany

btw dla zainteresowyanych jesli kogos kreca gory i wpisanczka tu jest recenzja filmu w dziejach kinematografii nie powstal jeszcze film z taka jakoscia obrazu o mount everest wiec serdecznie go polecam zagorzalym piechura :wink: http://www.filmweb.pl/Everest+1998+o+fi … lm,id=5468

weźzainstaluj Avi Codecs a powie ci czego brakuje i skąd ściągnąć

:shock:

tylko ffdshow

i AC3Filter

a wiec pokazalo mi cos takiego tylko skad wzaisc 3 Video : 650 MB, 1986 Kbps, 23.976 fps, rozdz. 512*384 (4:3), DIV3 = DivX v3 :wink: MPEG-4 (Low-Motion), Nieobsługiwane

z boku masz taki przycisk www

racja tylko ze na tej stronie sa najnowsze kodeki a nie ten co ja potrzebuje :frowning: http://www.divx.com/divx/windows/

Złączono Posta : 25.11.2006 (Sob) 19:05

to musi byc czardziejski kodek juz nie wyrabiam szok

miniuka a po co ten głupi uśmiech w stosunku do mojego postu, coś ci nie pasuje? Lepsze rozwiązanie to to co napisałem bo wszytko będzie dobrze działać, każdy film i muza każda grac, nie zależnie od rodzaju kompresji.

k- llite codec pack tez nie pomaga a film jest bez bledow raz ze go wczesniej ogladalem dwa ze dzis sprawdzalem czy ma bledy :cry:

W którym miejscu lepsze??

Odinstaluj wszystkie kodeki zastosuj sie do porady miniuki.