Film w telewizorze

Kupilem sobie dzisiaj przewod - karta graficzna i scart (euro zlacze).

Nigdy tego nie robilem wiec poradzcie mi jaki jest potrzebny program aby np film ktory ogladam wyswietlal sie w moim telewizorze, a jesli nie potrzebuje programu to czemu nic nie widze - mam czarny ekran ??

Nie wiem co mam na googl’e wpisac wiec was pytam.

Prosze o dobre rady.

thx

Nie jest do tego potrzebny żaden zewnętrzny program, tylko musisz to ustawić we właściwościach Ekranu (na kompie), a dokładnie we właściwościach karty graficznej. Napisz jaką masz kartę graficzną.

Przepraszam, że się wtrącam, ale mam ten sam problem.

Moja karta to Ati Radeon 9550. Czasami mam obraz ale czarnobiały! !!

Co to może być?

Pozdrawiam!

Co do kart Radeona to ten link bedzie pomocny: http://solar.blurp.org/tvout.html

Grzel Jeżeli masz catalyst center to bez problemu ustawisz żeby obraz był w kolorze, musisz zmienic ustawienia (PAL SECAM) jest ich kilka, któreś zazwyczaj daje kolorowy obraz

ostrzonie z ustawieniem kolorów z kompa na TV :slight_smile: ja sobie tak rozstroilem kineskop :expressionless:

a czy do kart geforce jest taka strona? jezeli mam karte geforce 2 mx/mx 400 (64Mb) to czy moge rowniez wykonac taki manewr z podpieciem kompa do telewizora?, ile taki kabel moze kosztowac?

Nie wiem. Nie szukałem. Ale może google coś odpowie. :mrgreen:

Jeśli masz wyjście TV na karcie to nie powinno być większych problemów. Mój kumpel ma jakiegoś GF z TVout i miał też podobno z kartą taki kabelek (przejściówka), ale szczegółów nie znam, bo nie mam GF. :lol:

Witam

Mam ten sam problem z kartą GF FX 5200 128MB,wyjście z karty na TV mam połączone eurozłączem,a na TV odbieram tylko głos bez obrazu,czy ktoś mógłby mi powiedzieć dlaczego nie ma obrazu i jak ustawić karte żeby wszystko było OK,a może potrzebny jest jakiś program do odtwarzania filmów na TV.

Pozdrawiam i proszę o pomoc

Sorki nie bylo mnie troche, a nie chce pisac nowego posta - nie chce smiecic.

Moj problem jest taki, ze nie wiem gdzie ustawic zeby tv-out dzialalo - mam laptopa HP6120 karta graficzna to intel 915GM - przewod mam podlaczony do telewizorka i niestety nic :frowning: ani dzwieku ani obrazu - patrzylem w ustawieniach ale nigdznie nie moglem znalezc - na google przepatrzylem wsio ale nic nie jest opisane - GDZIE ZNALEZC USTAWIENIA ?? !!

Prosze o pomoc - THX

Złączono Posta : 31.03.2006 (Pią) 19:59

CZY POMOZE MI KTOS ??