Film zwalnia na pełnym ekranie

Witam,

Mój problem polega na tym, że gdy włączam film w Bestplayer (w oknie), wszystko jest ok - ale każdy chyba chciałby oglądać film na pełnym ekranie, dlatego przełączam na ów. Wtedy obraz zaczyna zwalniać, a ścieżka dźwiękowa nadal idzie starym tempem - po chwili obraz jest już za bardzo z tyłu względem dźwięku i czarny ekran. Oczywiście po zamknięciu Bestplayera nic się nie dzieje. W WMP dokładnie to samo. W Media Player Classic (który jako jedyny z do tej pory wymienionych nie wyświetla napisów) po powiększeniu obrazu jest wszystko w porządku.

Wniosek - napisy w połączeniu z pełnym ekranem spowalniają odtwarzanie filmu. Czy dobrze rozumuję - nie wiem, ale mam nadzieję, że Wy mi pomożecie i podpowiecie jak na to zaradzić.

Pozdrawiam

edit:

co do kodeków - K-lite Codec Pack 5.6.1, dzisiaj reinstalowane… A problem już od jakiegoś czasu (dokładnie nie pamiętam od kiedy). Nie ze wszystkimi filmami mam problem - niektóre idą normalnie, tak jak powinny (rozszerzenie to samo co tych, które zwalniają).

Spróbuj AllPlayera, bo być może te programy w połączeniu z odtwarzaniem napisów, filmu i swoim działaniem mocno obciążają komputer. Włącz dla testu jakiś fragment filmu z napisami (mały, kilkusekundowy) i sprawdź jak wtedy będzie się zachowywał.

zainstaluj na nowo sterowniki do karty graficznej i płyty głównej

Odinstaluj wszystkie paczki kodeków.

Zainstaluj tylko tą paczkę:

http://www.dobreprogramy.pl/Codec-Pack- … 12951.html

Podczas instalacji wybierz tryb zaawansowany i odhacz instalację paska Dealio