Film

może ktoś mi powie w jaki spsób i za pomocą jakich narzędzi zgrać film z twardego dysku na magnetowid

Jest taka opcja ale tylko jak masz karte telewizyjną to z tyly kompa w masz zamontowane wejscie na czincze, i tam podlaczasz wideo no i se nagrywasz:D

Jak opcja na karcieTV? Jake wejście??? Chyba wyjście z karty !!

Nie mieszaj Timmy! !!

PS .Nie mieszajcie karty TV z kartą graficzną.

nie jestem do końca przekonany że to jest taki proste, bardzo bym prosił o odpowiedź kogoś kto już to robił

Zacznijmy od tego że powinieneś mieć kartę grafiki z wyjściem telewizyjnym. Tak jak napisał kolega Phylby . Wyjście TV/Out z karty grafiki do TV. (połączenie – kabel koncentryk czincz – czincz lub euro, zależy jakie wejście w TV )

W opcjach karty grafiki ustawiasz klonowanie obrazu na TV.

Zamiast TV możesz teraz podłączyć magnetowid i nagrywasz.

To tyle. Powodzenia.

Jeśli będziesz miał problem z klonowaniem obrazu to ustaw TV jako ekran podstawowy.

bardzo dziekuję rada okazała się skuteczna, waszystko się pięknie zgrywa. Pozdrawiam :smiley:

a co z dzwiekiem :>

Z wyjścia karty muzycznej do wejścia fonicznego magnetowidu. :smiley:

Skoro się wszystko pięknie zgrywa to znaczy że dźwięk też ! Chyba że kolega Mario nie wie jak to robić ?? Służymy radą.

zapytałem sie z ciekawości, kiedys tez mnie nachodziło na zgrywanie jednak (brak odpowiedniego sprzetu) jakos mi przeszło :0 ale czy taki dzwięk jest idealnie zsynchronizowany z obrazem :expressionless:

thz za zaoferowana pomoc :slight_smile: poki co niepotrzbuje jej, ale jak co to bede pytał :wink: