Filmiki w przeglądarce nie wyświetlają się

Witam Państwa. Otóż odkąd zmieniłem dostawcę internetu na neostrade tp mam następujący problem… Na początku chciałbym zaznaczyć że jestem świeżo po formacie, mam zainstalowane odpowiednie dodatki w przeglądarce typu flash i java, kodeki itd. Firewall wyłaczony, antywirusa nie mam, zapora off. Więc tak: problem dotyczy oglądania filmów video w takich serwisach jak np. wptv, hstv tzn strona ładuje się do końca ale obraz video nie pokazuje się, ani nawet menu i opcje wyświetlania filmu typu stop/odtwórz. Wygląda to mniej więcej tak beztytuuovn.jpg

Mam Win XP Home Edition SP2. Chciałbym też dodać że filmy youtube wyświetlają się normalnie tylko w/w stronach nie działają. Pozdrawiam.

Sprawdź, jak to wygląda na IE. Jeśli masz możliwość - także w Operze.

W innych przeglądarkach to samo… :frowning:

Zainstaluj Windows Media Player for Firefoks Plugin.

Albo po prostu nowego WMP - jesteś świeżo po formacie, więc może coś tam nie grać.

Zainstalowałem i niestety nie pomogło. Przed formatem było to samo, myślałem że to pomoże no ale lipa :?

Pieniąc , oczywiście instalowałeś na wyłączonej przeglądarce?

Tak instalowałem na różne sposoby i nic to nie dało. Wcześniej nie musiałem tego instalować żeby działało…

Wyłącz programy blokujące reklamy(adblock itd), flash itp

Nie instalowałem adblocka nigdy, nie ma go w mojej przeglądarce.

Misiek1987 , Twój post jako dubel poleciał kosza. Chillout napisał o tym samym.

Pieniąc - masz najnowszą wersję Adobe Flash Playera zainstalowaną? Może spróbuj ją pobrać, wyłączyć przeglądarki i posadzić w systemie/przeinstalować.

Mam zainstalowanego najnowszego flash playera - pisałem już to w postach powyżej!

Jako, że nic więcej nie przychodzi mi do głowy, to zainstaluj najnowszą wersję Silverlight. Na stronach zwłaszcza onetu jest często do filmów potrzebny, a na wp nie wiem, ale spróbować nie zaszkodzi.

pozdrawiam

Zainstalowany jeszcze shockwave player? Może on pomoże.

Wszystkie wymienione programy zainstalowane, jednak bez oczekiwanego efektu niestety. Może problem leży w tej neostradzie, albo modemie… Sam już nie wiem, chyba jednak to pozostanie zagadką.

Spróbuj jeszcze przeczyścisz cache w przeglądarkach.

Tyle co mi napisaliście to ja wiedziałem, niestety będę musiał pogodzić się z tym. Dobrze że chociaż youtube działa.