Filmiki w se k300i

(Mmmiiiccc) #1

zastanawiam sie nad kupnem tego telefonu. jak długi film moge nim nagrac i czy będzie on w jakości VGA czy mniejszej. i pytanie do posiadaczy tego telefonu czy ten telefon "muli" sie tak jak siemensy?

(Dew Z) #2

W K300 istnieją dwie mozliwości jeśli chodzi o nagrywanie filmów oraz o ich długość: ograniczona i nieograniczona. Jak łatwo można się zorientować nieograniczona oparta jest o ilość wolnego miejsca. Zaś jeśli chodzi o jakość filmików to nie należy ona do najlepszych. Jestem posiadaczek tego telefonu i jedyny mankament jaki występuje dość często w tym modelu SE to często psujący się joystick (oczywiście jest to zależne od sposobu w jaki się obchodzimy z telefonem); mam już go dość długo i wszystko gra. Kolega ma tez K300 troche krócej i już odawał go do naprawy przez w/w joy.

(Mmmiiiccc) #3

a wiesz może ile kosztuje naprawa joy'a? a jak jest ze zdjęciami mógłbyś mi jakieś wysłać na emaila żebym mógł zobaczyć jak wychodzą? mój email: mmmiiiccc@o2.pl z góry dzięki

(Dew Z) #4

Ile kosztuje naprawa; nie jestem w stanie Ci powiedzieć - wszystko mi znane było na gwarancji.

Zdjęcia... trzy stałe rozdzielczości:

Małe (160x120)

Średnie (320x240)

Duże (640x480)

...no i jedna rozszerzona.

Oczywiście tryb nocny.

Dwie do wyboru jakości zdjęcia: bardzo dobra i zwykła.

Efekty (cztery pozycje), ramki.

(Wrzeszcz Lukasz) #5

ten dew to co on może wiedzieć o telefonach

Złączono Posta : 10.02.2006 (Pią) 17:20

no ale troche wie

Złączono Posta : 10.02.2006 (Pią) 17:32

no ale co do Sony Ericssonów to jest specjalistą wi8em bo to mój kumpel

Zgadzam się ze wszystkimi jego radami''Jest najlepszy w tej dziedzinie'' :smiley:

(Mmmiiiccc) #6

dzięki za foty i pozdro dla Ciebie

(Neon1992) #7

Mógłby mi ktoś foty z tego telefonu wrzucić na e-mail adrianp1992@wp.pl bardzo proszę!

Złączono Posta : 11.02.2006 (Sob) 15:49

males989 dziękuję za fotki!