Filmiki z youtube strasznie wolno się ładują!

Witam,

od jakiegoś czasu zauważyłem, że czas ładowania filmików na youtube znacznie się wydłużył.

Sprawdzałem na Operze, FF, IE - na dwóch komputerach, na jednym jest odtwarzacz w flashu, na drugim jest ten w HTML5. System na obydwu to XP. Ponadto, jeden się łączy kablem, a drugi bezprzewodowo.

Na co dzień używam Opery, tak więc jeśli potrzebna będzie zmiana w przeglądarce, to fajnie by było, gdyby to było dla mojej przeglądarki :wink:

Da się coś z tym zrobić ;)?

Pozdrawiam!

spróbuj wyłączyć p2p jak używasz, nie pobieraj dużych plików

daj znać jak coś się uda :smiley:

Coś długie te czasy dostępu. Za pomocą jakiego operatora łączysz się z internetem.

Maxim128 , nic nie pobieram :wink:

Triniti888 , (Orange Freedom) wróć! Tak, mam internet od Orange, tylko nie wiem czy to akurat Freedom. Taki sam jak neostradaTP, po kablu 6Mb :stuck_out_tongue:

Jak masz modem to spróbuj go wyłączyć z gniazdka, odczekaj kilka sekund i włącz go ponownie. U mnie niekiedy tak dzieje się z routerem, że w pewnym momencie odmawia totalnie współpracy. Wystarczy mu wtedy wykonać ten zabieg i już śmiga jak rakieta.

Inne strony chodzą z taką samą prędkością co dawniej czy też zwolniły ?

Mam router, TP-LINK TD-W8910G :slight_smile:

Inne strony chodzą normalnie, tak jak powinny chodzić :wink: Próbowałem resetować router, to było pierwsze, co mi przyszło do głowy :slight_smile:

Mam dokładnie taki sam problem na Orange Freedom ADSL 6Mbps :evil: http://www.orange.pl/kid,4000377186,id, … hread.html