Filmiki ze zdjęć, ale z flasha

Witam, szukam prostego programu do robienia filmów ze zdjęć, a właściwie to nie tyle zdjęć, co animacji flash. Mam przygotowane sceny na zdjęciu, wykonane animacje i chciałbym teraz tą animacje zmontować film z tą różnicą, że chciałbym przy montażu zrobić zbliżenie danej części zdjęcia. Przykładowo chodzi o to, że otwieram scenę, czyli animacje avi lub flash i chce zbliżyć dany fragment w kierunku jakim dowolnym jaki uznam za stosowny. Sprawdzałem wiele programów, i mają one opcje robienia slajdów, ale są to czynności automatyczne, a ja chce sam zdecydować w którym kierunku ma być zbliżenie i jak duże. Czy ktoś wie, czy istnieje taki program ?

Dobrze by było gdybym jeszcze mógł zadecydować ile czasu ma trwać to zbliżenie, i jak szybkie ma być.

Możesz wypróbować Active Presenter.

Można w nim robić zbliżenie dowolnego fragmentu i ustawić dowolny czas trwania zbliżenia,także to jak szybko zbliżenie ma przybliżyć i oddalić,można dodać np tekst w dymkach,muzykę,eksportować do Flasha,AVI,itp,itd…

Program jest za darmo,ma język PL i jest (według mnie) bardzo dobry,ma naprawdę duże możliwości i dużo opcji montażu.

Żeby zrobić film ze zdjęć w Active Presenter klikasz nowy projekt -> projekt obrazu,klikasz na zielony plusik i dodajesz fotki.

Fajny program, ale mam problem, Używałem programu Uled Video Studio 11, i wszystko było ok montowałem sobie sceny flash. Ale gdy animacja flash stała się długa, program przestał mi wczytywać animacje. Wyskakuje mi informacja, że format pliku jest nieodpowiedni. A format jest ten sam co zawsze, tylko animacja zrobiła się o 5 sekund dłuższa. Może znasz jakiś inny program, gdzie mógłbym wczytać animacje flash bez takiego problemu ? Oraz zapisać to w jakości HD ? Czy w tym programie da się otworzyć plik flash, bo szukam jak tu zaiportować plik flash, ale nic takiego nie widzę.