Filmy HD czyc odtwarzać/ciąć?

Witam ,zakupiłem sobie aparacik Nikona L110 ma funkcje kręcenia filmów HD i mam taki mały problem,na Pc filmy przeskakują są jakieś takie skoki a na laptopie nie,następnie nie wiem czym np taki film pociuąc w Windows Movie Maker się nie da bo wyskakuje jakiś błąd do tego plik filmu TYP PLIKU:film QuickTime

Proszę o pomoc.

http://www.dobreprogramy.pl/Any-Video-C … 13038.html Konwertuj do Dostosowany film avi.Film zajmuje po konwersji o wiele mniej miejsca bez widocznej utraty jakości.Chyba to nie są filmy HD…tylko mov.

Może twój komputer jest za słaby do filmów w HD.

bart25 a jaki powinien byc min do filmów HD?Mam starszego kompa to prawda ale chyba nie powinien byc za słaby proc 2ghz karta radek 2600xt hd 512 dysk sata 500gb to nie wystarczy?

Jeżeli masz Windowsa 7, to spróbuj odtwarzać filmy z aparatu w Windows Media Player (wykorzystuje on jednostki zunifikowane karty graficznej do dekodowania wideo). Z mojej hybrydy filmy FullHD płynnie działają jedynie w tym playerze, a komputer mam sporo mocniejszy od Twojego. Pliki z mojego aparatu również mają rozszerzenie .mov . Prawdopodobnie u Ciebie QuickTime jest tylko kontenerem, a sam materiał wideo kodowany jest za pomocą AVC.

Nie instalowałem żadnych dodatkowych kodeków. Po prostu od razu otwiera mi je WMP.

stalesz… programik naprawdę super wszystko już śmiga,do tego teraz sam z siebie się śmieje,jestem po formacie i nawet kodeków nie miałem zainstalowanych żadnych hehe