Filmy i kodeki

Madziu, napisałem że masz wskazać likalizację, więc w tym oknie wskaż, jeśli masz tekst na płycie to napęd z płytą i tam szukaj.

Pozdrawiam :okulary:

Hmmmm to nie takie proste jak nie pojawia się okno gdzie mogę wskazać lokazlizacje…,ale nie bedę już Was meczyla tymi moimi problemami,bo zdaje sobie sprawe,ze sa one tak banalne,ze az smieszne,wiec po prostu obejde sie bez ogladania filmow…coz ;] takie zycie jak sie czlowiek nie zna ani trochę na PC :slight_smile: dziękuje,ze Wasza…pomoc i przede wszystkim …cierpliwość :slight_smile:

Czytasz posty, jak nie to zacznij. :stuck_out_tongue:

Post powielony :arrow: Kos(z)mos :evil:

Pozdrawiam :okulary:

A to gips ??

kolejny OT :arrow: Kosmosz :P:P:P:P

Napisałaś Madziu,że pojawia Ci się okienko po wciśnięciu CTR+SHIFT+O i to właśnie w tym okienku musisz podać lokalizację napisów… Szukasz tego pliku tekstowego z napisami do danego filmu i klikasz dwa razy…

Rozumiesz już wszystko??

tak już wszystko rozumiem :stuck_out_tongue: no prawei wszystko :stuck_out_tongue: a tak na marginesie możecie mi powiedzieć dlaczego w jednych filmach są dostępne napisy a do innych nie,mimo,że mam na płycie dostępne …?

Chcący żeby program automatycznie otworzył pilk *.txt z napisami musi mieć on taką samą nazwę jak plik video np.:

Shrek2.avi

oraz

Shrek2.txt

Jeżeli plik *.txt będzie miał inną nazwę to “ręcznie” trzeba wskazać jego lokalizację w sposób opisany w powyższych postach.

W vplayer kiedy plik video oraz plik textowy mają taką samą nazwę to są podwójne napisy, przynajmniej ja tak miałem, więc należy zrobić nazwę pliku textowego inną niż pliku video (To na wypadek jakbyś kiedyś używała vplayer’a) :slight_smile:

Z tym ALLPLayer to ostrożnie .Zainstalowałem najnowszą wersje.Wszystko niby jest ok. ale…np nie można ograniczyć wyboru plików.Zaznaczasz ,ok…wyłączasz program i po ponownym włączeniu znowu chce otwierać wszystkie pliki.Pisałem do autora .Brak odpowiedzi…Nie lubię Go za to !

Kłaniam sie wzsystkim. :?

Ja tam mam Ace Mega Codecs Pack i Tobie tez polecam.

A co do playera to uzywam vplayera.