Filmy na ferie

jakie filmy ogladacie na ferie???

Jakie polecacie zeby obejrzec.

=================================

Proszę poprawić błędy w pisowni - inaczej śmietnik

monczkin

-Opowieści z narnii

-Hooligans

-King Kong

jak znajdziesz to K- PAX.-film maxymalny

ale również:

-Hooligans

-Harry Potter (no co?.. :lol: )

-Goal! (jeśli jeszcze nie widziałeś to polecam)

  • Piła 2

  • Underworld: Evolution

  • Joy Ride (dobre klimaty i niezła akcja)

A tak to czemu akurat na ferie,filmy oglądam cały rok a że teraz w ferie jakieś hity są to teraz je oglądne :wink:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ight=filmy

swiezy temat!

jak nie widziałeś to Zielona Mila , Cast away , filmy z Tomem Hanksem są super!! z innych to Piła 1 i 2 , Czlowiek pies z Jet Li i Morganem Freeman’em! Hooligans film pierwsza klasa!

Moge dodać:

:arrow: Cienka Czerwona Linia [The Thin Red Line] - wojenny, warto zaintersować się tym filmem :wink:

:arrow: Człowiek Pies [Danny the Dog] - tak jak wspomniał już M_U_R_A_R_Z polecam, jako że filmy z udziałem Jeta Li są po prostu doskonałe :smiley:

A co do Opowieści z Narnii - zawiodłem się na tym filmie, niby ‘arcydzieło’ Disneya… Wątki zaciągnięte z innych baśni, fabuła marna, postacie jeszcze gorsze [nie lubie jak zwierzeta gadają :-D].

Widać iz się nie znasz :slight_smile: :slight_smile: Mi się film bardzo podobał, zresztą on ma to do siebie: Albo się podoba albo nie :smiley:

Polecam “Szansę Na Sukces”.

Całkowicie się zgadzam.

Dobrym filmem jest także Oszukac przeznaczenie 2.

A ja polecam Mrowisko w gaciach :mrgreen:

Błażej a nie Mrówki z Gaciach? :wink:

Wyraziłem tylko swoja opinię, w porównaniu do np. Władcy to film się chowa 8)

Ja chyba bd oglądał piłe 2 albo hooligans w kinie :smiley: tylko na co by było lepiej laske wziąś:D ale :smiley: sie wymyśli :stuck_out_tongue: ja bym był raczej za hooligans… (avatarek wszystko wyjaśnia :P)

Polecam wam bardzow obejrzyjcie King Konga zawalisy film i jeszce jak nieoglądaliście to Goal! też jest odbr oglądałem go chyba ze 5 razy. :smiley: :smiley:

Laske to najlepiej do ręki wziąść.A tak na poważnie to nie wiem czy na któryś z tych filmów twoja laska chciałaby pójść.

:roll: :x

Na ferie polecam Nic śmiesznego i Shaft :slight_smile:

Właśnie wiem :smiley: tylko że u mnie w kinie grają tylko to :frowning: załamka :smiley:

Polecam :

->> Smakosza 1 , 2 (może starawe ale ja to lubie )

the Ring 1 - ||-

oszukac przeznaczenie 2 ( jeszcze nie widzialem ale podobno #rotfl )

Egzorcyzmy Emily Rose ( co tu duzo warto looknac na ten FILM )

Hooligans - ||-

i to na tyle a jak sie wam nudzi polecam Wykład prof. Miodka :mrgreen: :rofl: :rofl: :rofl:

Deeep

nie lubie jak ktos poleca film a sam ich nie ogladał:P

Chcecie dobrą polska komedie?? Czas Surefrów najlepszy film chyba ostatnich lat (jeszcze Vinci), dobra komedia o gangsterach- debilach do potęgi:)) spoko cytaty są:P

Dziubas nie wspomniałeś ani słowem, jakie filmy lubisz.

Komedie:

“Sex Is Zero”

“Eurotrip”

Dramaty:

“Za wszelką cenę” (oryg. “Milion Dollar Baby”)

“Zło” (oryg. “Ondskan”)

“Więzień nienawiści” (oryg. “American History X”)

“Eksperyment” (oryg. “Das Experiment”)

Dodatkowo polecam:

“Podziemny Krąg” (oryg. “Fight Club”)

“Pulp Fiction”

“Kill Bill”

“Cube”

Z “nowszych” ujdzie “13 Dzielnica” (“13 Banlieue”) i “Wyspa” (“The Island”). Nic ciekawego się ostatnio nie kręci :slight_smile: