Filmy na pełnym ekranie się zacinają

Mam taki problem mianowicie, mam 2 systemy jak korzystam z xp professional okrojona wersja wszystko gra nie muszę nic instalować, ale jest problem bo nie mogę ustawić hasła a jak już je ustawie nie pokazuje mi się ekran powitalny, ale nie o to chodzi. Zainstalowałem home edition oryginał i jak puszczę film na małym ekranie idzie ********** dam na full strasznie tnie i obraz jest taki pixelowy trochę co mam zrobić :?: :frowning: :frowning: :? :roll: #-o

PS. Sorry jak taki temat był po prostu jestem w rozsypce i nie wiem co wpisać jak szukać podobnego tematu… Bardzo proszę o pomoc.

Kodeki zainstalowałeś?

Jakie masz kodeki ??

Podaj użycie ramu i procesora podczas odtwarzania.

K-Lite Mega Codec Pack najgorsze jest to, że na okrojonym win wszystko gra a na oryginalnym home edition się cuda dzieją…

miej więcej…

beztytuujwf.jpg

Jakiego programu do oglądania filmów używasz?

ALLPlayer, SubEdit-Player, Real Alternativ nic nie zmieniałem na tamtym systemie śmiga bez niczego ale wolę używać tego oryginalnego a tu takie klocki… :frowning:

Wyłącz microtorrent i wtedy sprawdź czy jest różnica.

Spróbuj odinstalować kodeki i ponownie je zainstaluj. Pobierz ten program: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ayer+2.105

Niestety nic :frowning:

Dodane 02.05.2009 (So) 0:27

Dalej to samo niestety… :frowning:

Dodane 02.05.2009 (So) 0:42

Tak jak pisałem zainstaluje xp professional okrojony pirat nie muszę praktycznie nic instalować i śmiga bez problemu wszystko tylko, że w nim jest taki problem, że nie da się ustawić powitalnego ekrany więc zainstalowałem oryginał home edition i się tak dzieje a nie inaczej… :? nie chce mi się znowu formata robić :expressionless:

jeśli na SMPlayerze albo VLC też będzie ci się cięło to problem leży raczej w kwestii złych ustawień.

A jaka karta graficzna/rozdzielczość?

A może Ty nie masz zainstalowanych sterowników do karty graficznej?