Filmy na YouTube sie tną


(Wojciik) #1

Witam.

Od pewnego czasu strasznie tną mi się filmy na YouTube nawet na najniższej roździelczości. Jeszcze niedawno bez żadnego problemu oglądałem filmy o roździelczości 720p. Dzieje się tak na wszystkich przeglądarkach które mam zainstalowane : Google Chrome (używam jako domyślnej) , Mozilla Firefox, Internet Exprorer.

Mój sprzęt to: Acer Aspire ONE D260. (Win7 starter ; Intel Atom N450 ; 1Gb RAM)

Mam włączone przyśpieszenie sprzętowe, po wyłączeniu dalej tak samo tnie.

Na bieżąco czyszczę komputer CCleaner'em oraz ostatnio czyściłem Malwarebytes Anti-Malware bo myślałem że siedzi jakiś wirus i blokuję Adobe Flash Playera ale jak widać nic nie dało.

LOGI:

OTL: http://wklej.to/BIAgX

Extras: http://wklej.to/JoGgC

SpeedTest:

63949294


(adan2013) #2

A przy chodzącym filmiku ile ram masz zapełnione?


(M Comme Merde) #3

W ccleanerze masz opcję autostart- wyłącz z niego programy, których ni potrzebujesz podczas startu systemu. To powinno zwolnić trochę ram-u. Twoja maszyna to netbook, nie jest to żaden kombajn… poza tym:

Po co Ci 3 przeglądarki na takim sprzęcie??? Tylko zaśmiecają pamięć. Odinstaluj parę programów, zwolnij troszkę miejsca na dysku, może pomoże. Mogę polecić też przejście na linuxa- zapewniam, że zobaczysz skok wydajności.

Czy Acer Aspire ONE D260 nie posiada zainstalowanego Androida? Tak czytałem w recenzjach, jeśli ma, to zobacz na nim.


(Wojciik) #4

@adam2013: około 75-80% pamięci ram.

@maniek15: Mam w autostarcie włączone tylko : Antywirus (AVG 2013) oraz AQQ (bo GG za dużo pamięci RAM wymaga). Nie ma na moim Androida. Odinstaluje IE bo z Firefoxa czasami korzystam.


(system) #5

Mi tez sie tnie pewnie od tych reklam ciagle mi sie odswierza i jakos reklame laduje.


(Mmicherda) #6

Nie wiem czy to nie jest wina flasha. Spróbuj ustawić YouTube w wersji HTML5 (http://www.youtube.com/html5?hl=pl&gl=PL), kliknij “ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z WERSJI PRÓBNEJ HTML5”. Uruchom filmik z YT, i daj znać.


(Wojciik) #7

Dzięki, przestało ciąć nawet w 720p. !!