Filmy nie działają mimo Kodeków

Witam mam problem;/

Nie działają mi filmy mimo kodeków, już mi radzili że mam usunąć wszystkie kodeki i zainstalowac jakąś paczek np K-Lite itd.Próbowałem tak próbowałem także z innymi paczkami i nic.Otwieram film leci normalnie dźwięk a film leci tak jakby się ciął znaczy pokazany obraz i nastepna scena się pokaże za 5 min np jak pokaz slajdów pokaże się scena i stoi w miejscu jak zdięcie;/Kiedyś zrobiłem tak że był sam dźwięk a nie było obrazu, a jeszcze tak zrobiłem raz że był ładnie obraz a nie było dźwięku.Format był niedawno robiony więc nie wiem.I tak jest jak np przez program Media Player Classic otwieram to mi się cały komp ścina i nic zrobić nie idzie, jak ten program chce wyłączyć czy przewinąć dalej film;/

Proszę o pomoc co zrobić żeby działało w końcu;/

Najpierw podaj konfig kompa,i sprawdż czy sterowniki do grafiki są dobrze zainstalowane,to jest często przyczyną problemów

Sorki ale jestem ciemny w tych sprawach;P Jak sprawdzić czy są dobrze zainstalowane i gdzie konfiguracje sprawdzić:P??

Edit:znalazłem menadżer urządzeń bo tam się sprawdza czy dobrze zainstalowane są sterowniki tak czytałem.Czytałem że jak są źle zainstalowane to jest prze karcie graficznej znak zapytania żółty to przy tym chyba nie mam ale mam żółty znak zapytania nad tym czyli Inne urządzenia—>Kontroler przerwań systemowych

wygląda mi to na błąd ze strony karty graficznej. Mój brat miał kiedyś podobnie jak miał słabą kartę włożoną, spróbuj odinstalować sterowniki grafiki i zainstalować je ponownie.

Niestety nic nie dało odinstalowałem tamte sterowniki zainstalowałem od nowa i nadal nic a znak zapytania tam dalej jest:(

Sprubuj usunac sterowniki tym programem http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Cleaner,Program,Windows,11540.html

Moze opisał bys kompa lub jaka karte graficzna posiadasz ?

Jeśli chodzi ci o takie rzeczy to 3,2 GHz, 3 GB Ram (2gb dołożone) Intel Core to chyba karta grafiki.BO coś tam płyta coś to mam Ati Readon te sterowniki;).

Co do tego programu co ja mam usunąć wszystko co na tej liście czy co bo niei wem co tam usuwać;/