Filmy nie działają po instalacji karty graficznej

Witam

Problem polega na tym, że nie ma obrazu w filmach (jest tylko dźwięk), nie odbiera obrazu r ównież ppodczas rozmowy przez skype. Winę kodeków wykluczam bo na pewno mam dobre. Problem znika gdy odinstaluję sterownik karty graficznej- wówczas filmy i skype działają jak należy ale wtedy jest kiepska jakość i zła rozdzielczość.

Sterownik instaluje dedykowany ze strony nvidia a dokładnie ten: http://www.nvidia.pl/object/win7-winvista-64bit-307.83-whql-driver-pl.html

Mój sprzęt:

Płyta główna ABIT NF-M2S

Karta- Geforce nVidia 6100 nForce 405

System- Windows 7 64bit

Nie wiem już co zrobić by to zadziałało. Czy jest to tylko kwestia ustawień karty, czy jakiś starszy sterownik musze zainstalować?? Próbowałem jeszcze jakieś inne znalezione w necie stery zainstalować ale bezskutecznie. Albo były niekompatybilne albo ten sam efekt na filmach i skype czarny obraz + dzwięk. Jako ciekawostke dodam, że w czasie rozmowy przez skype można zrobić zdjęcie i wówczas na nim wszystko widać z kamerki rozmówcy a obraz ruchomy jak był tak pozostaje czarny jak …

Pomocy

No jak widać te sterowniki nie są poprawne skoro nie masz obrazu. Nowe nie oznacza, że lepsze. Poszukaj wcześniejszych numerów w sterownikach archiwalnych.

Masz zintegrowaną kartę grafiki i niepotrzebnie szukasz do niej nowych sterowników. Wystarczą ci te ze strony producenta płyty głównej.