Filmy o Harrym Potterze

Która część filmowych przygód Harry’ego jest najlepsza ??

Prawdopodobnie najwięcej głosów będzie na Czare Ognia :lol: (ale moge się mylić :stuck_out_tongue: ).

nie oddam głosu na żaden film z tej serii. Może to wyda się dziwne, ale powód jest bardzo prosty…

Po prostu nie ogladnąłem jeszcze żadnego harrego i sie na to na razie nie zanosi. Kręcą mnie troszkę inne klimaty . ;]

w ankiedzie brakuje tego na co oddałbym głos :?

Harry Potter to badziew :lol:

Bardzo chciałbym wiedzieć czemu tak uważasz ?? Przeczytałeś chociaż jeden tom przygód młodego czarodzieja ?? Jeśli nie to nie oceniaj książki po okładce. :smiley: A jeśli Cię takie książki nie wciągają to się mówi, że to nie moje klimaty. :slight_smile:

mi sie bardzo podobaja te filmy i chcialbym zobaczyc je wszystkie jeszcze raz wiecie moze z kad bym mogl je zasac ??

it’s unnlegal. Read rules dp

prosze po poslku

ależ bardzo prosze. Jestes na forum już dośc długo i powinieneś wiedziec iż jest to forum o legalnym oprogramowaniu itd.

Sciagniecie tego filmu jest równoznaczne z łamaniem praw autorskich producenta, a co za tym idzie nielegalne.

Zagłosowałem na “Harry Potter i Kamień Filozoficzny”

IMHO najlepsza z tych niezbyt dobrych produkcji :slight_smile:

Książki też do bani :wink:

a ja zagłosowałem na “Wszyskie części” 8) Po prostu jestem fanem HP :wink:

Ja na 2 część. 3 była według mnie najgorsza za wszystkich.

Możesz je zassać z półki sklepowej lub jak chcesz z neta to poszukać po sklepach internetowych. :lol: :stuck_out_tongue: :twisted:

Mi ta najnowsza część, czyli HP i Czara Ognia. Dlaczego akurat ten…? bo tylko ten oglądałem i nawet Mi sie spodobał, czekam na kolejne filmowe premiery HP.

To na jakiej podstawie możesz wybrać :o

Oj bo słyszałem ze jest najlepszy i bardzo mi się spodobał, inne częśći planuje obejrzeć w przyszłośći.

czara ognia moim zdaniem najgorszy film z seri a to szkoda tak bardzo oczekiwany w tym roku :frowning:

no coz ale wiezien azkabanu byl najlepsza czescia :smiley:

zobaczymy co przyniesie zakon feniksa