Filmy- problemy

Moj sprzet to:

AMD Athlon XP 2500+

1,84 GHz, 512 Mb RAM

Karta grafiki

NVidia Geforce Fx 5200 (najnowsze stery)

System operacyjny:

Widows XP z SP2 (wszelkie poprawki)

Kodeki do fimow sciagniete za pomoca ALLPlayer’a za wyjatkiem DivX’a, ten mam najnowszy 6(ale i z 5-ka te same problemy byly)

Problem w tym iz zrywa mi filmy, na wszystkich odtwarzaczach, procz Sub-Player’ze (polecam wszystkim ten odtwarzacz, kladzie wszystkie inne na lopatki ale to niewazne)

Wydaje mi sie,ze problem nie w sprzecie lecz w kodekach, poradzcie prosze co zrobic. Acha jesli zalecac bedziecie mi jakies paki kodekow to zeby w sklad ich nie wchodzily jakies takie cuda, co napisy w WMP czy real’u pozwola odtworzyc. Nie interesuja mnie tez Alternativ Quick czy Real, only dobre odtwarzanie filmow.

P.s. Jesli trzeba bedzie instalowac nowe kodeki, to jak odintalowac stare?

bez odinstalowywania zainstaluj wszystkie kodeki

w tym problem ze nie wiem jakie. I czy to cos da.

z tąd cos wybiezesz : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1&t=36

Odinstaluj wszystko.

Następnie za pomocą Live Update w Allplayerze zainstaluj wszystkie kodeki i dodatkowo:

DivX 5.2.1 Bundle dla Win 2000/XP

ffdshow

OGG Vorbis

AC3Filter

XviD 1.0.3 (Koepi’s build)

U mnie działa super :slight_smile:

Przynajmniej się nic nie gryzie ze sobą.

Ewentualnie możesz zainstalować program GSpot, który powie Ci jakiego kodeka brakuje do otwarzania filmu.

Pamiętaj, że im mniej kodeków zainstalujesz tym mniejsze prawdopodobieństwo, że sie pogryzą (np. ekran zrobi się zielony) :stuck_out_tongue:

ja polecam KliteCodeckPack on ma wszystkie kodeki i ja go mam i wszystkie filmy mi działają

Wiele osób to poleca, jednak u mnie po jego zainstalowaniu widziałem tylko zielony ekran, a słyszałem jakieś trzaski :?

Ale co komp to inaczej :slight_smile:

ja tez polecam K-Lite Mega Codec Pack Teraz jest wersja 1.33. Wszystkie filmy chodza u mnie a troche ich mam.