Filmy swf na stronach odtwarzaja mi sie dzwiek tylko2 glosni

(Nildur) #1

Filmy swf na stronach odtwarzaja mi sie dzwiek tylko2 glosnikach pomimo, ze mam ich 6. Kumpel za sciana, ma podlaczone do kompa tylko wieze z dwoma glosnikami sony, wlacza youtuba, wpisuje electro i tak katuje, ze mala glowa. Ja posiadam zestaw 5.1 mode coma, wlaczam youtuba wpisuje electro i co... i tylko dwa glosniki przednie i chyba centralny tylko gra. Subofera ledwo co slychac, a tylnich w ogole. Wlaczam winampa, wpisuje electro i sprawa jest rozwiazana, ale da sie cos zrobic abym mogl odtwarzac dzwiek z youtuba i innych serwisow na wszystkich glosnikach?

(adam749) #2

Flash będzie Ci działać tylko na stereo ,chyba że są na to jakieś lekarstwa, ale ja o nich niewiem.

(Nildur) #3

No, ale dzwiek z winampa tez przeciez jest w stereo, ale juz rozklada go na 5.1 ...

(Sumowski) #4

Nie, ponieważ na YouTube czy na innych serwisach pliki SWF mają tylko 2 kanałowy zapis audio, czyli działają tylko na stereo. Pewnie da się jakoś wymusić w sterownikach karty dźwiękowej żeby szło przez wszystkie głośniki wirtualnie. Może w dalekiej przyszłości doczekamy się dźwięku 5.1 na filmach YouTube :wink: - HD powoli już wchodzi wszędzie, ale z dźwiękiem to inna sprawa. Pewnie dlatego, że zwykły użytkownik komputera ma zazawyczaj głośniki stereo lub 2.1

(adam749) #5

Bo Winamp to kombajn multimediów, a flash to tylko wtyczka pod przeglądarke (w tym przypadku).

Kiedyś jakoś zrobiłem na Viście że dźwięk był na 5.1 w FF, ale nie pamiętam jak. Instalowałem jakieś dodatkowe wtyczki i kodeki chyba. Jak ktoś wie to napisze.

(XMan) #6

Zainstaluj Flash Player : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... +9.0.124.0

lub Shockwave Player : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... r+11.0.0.0

Temat a w nim inne tematy :

viewtopic.php?f=2&t=270524

Polecam kodeki z tych tematów :

viewtopic.php?f=2&t=272299

viewtopic.php?f=2&t=242429

viewtopic.php?t=230552

Przeczyść komputer proponowanymi programami : viewtopic.php?f=16&t=254087

Nie jestem pewien czy pomoże, wydaje mi się że będzie nadal stereo ale napewno będzie dużo lepiej ,,ryczeć ". :slight_smile:

(Nildur) #7

Wiem jak rozwiac ten problem. Jak mam w suboferze wejscie stereo, to podpinam te fronty, a w ustawieniach audio zmieniam na sluchawki i smiga, az milo :smiley: tylko wnerwia mnie przelaczanie tych kabli, ale spoko