Filmy video w trybie offline

(Kunsztro) #1

Czy można coś zrobić aby oglądać uprzednio obejrzane filmy na stronie WWW w trybie offline.

Jakaś wtyczka StoreVideo czy coś podobnego. Nie interesuje mnie download tylko chcę aby automatycznie odtwarzać we Firefoxie w trybie offline to co już obejrzałem.

:evil: :evil: :evil: :evil:

(system) #2

Nawet jakby się dało to film musiałby Ci się zapisywać za każdym razem na dysku, przez co bardzo dysk by Ci się zawalił tym wszystkim co masz oglądając w necie. Dodatkowo przeglądarka nabrała by kolosalnych wymagań i by się zamuliła :lol:

(Kunsztro) #3

Niekoniecznie noże jakaś opcja, że zachowywane jest max 100MB.

:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

(Jasiek.w) #4

Narzędzia->Opcje-->Zaawansowane->Sieć--->Zaznacz: Używaj maksymalnie np. 100MB-->zaznacz: Powiadom, kiedy witryna poprosi o możliwość przechowywania danych dla trybu offline.

Narzędzia->Opcje-->Prywatność zaznacz: będzie pamiętał historię

I ważne ustaw odpowiednio CCleaner lub nie używaj go przed przeglądaniem w trybie offline.

(Kunsztro) #5

No tak ale to są ustawienia RAM a ja chcę powiedzmy na drugi dzień obejrzeć video, które poprzednio oglądałem. Czyli konieczny zapis na dysku.

:oops: :oops: :oops:

Znalazłem http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html ale chciałbym raczej wtyczkę do Firefoxa.

-- Dodane 11.06.2012 (Pn) 16:03 --

Co ja bredzę to ustawienia cache.

Download Helper jest ciekawy ale chyba jeszcze niedopracowany.

W wersji beta ma zapisywanie wszystkich Video.

:frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: