Filmy w 3gp

Witam, mam problem z filmikami 3gp wgrywanymi do mojego k300. Mianowicie, gdy tylko zgram filmik do pamięci telefonu ląduje on w folderze “Inne” (tak jak by moj k300 nie obslugiwal 3gp. Gdy sciągne jakiś filmik z http://www.3gp.pl i go prześle to ten filmik ląduje odrazu w “Wideo”, natomiastjak sam robie filmik (ściągam z Google Video, konwertuje na 3gp za pomocą Xilisoft 3GP Converter) to taki film ląduje mi do “Inne”.

Bardzo proszę o pomoc! (Męcze się z tym już bardzo dłuuugo :frowning:

Może chodzi tu o rozszeżenie np że jest napisane z dużych liter? *.3GP a nie *.3gp :?:

Masz opcje w tym fonie przenieś do katalogu… :?:

Można przenosić tylko do Podfolderów w większych folderach, więc to nie wchodzi w gre. Natomiast programem MobilEdit przenioslem własnoręcznie zrobiony filmik w .3gp prosto do folderu “Wideo” lecz nic to nie dało, bo kom nierozpoznawał formatu.

P.S. Chciałem zauważyć że nagrane kamerką filmiki są ustawione na 3gp, natomiast te konwertowane są 3GP, lecz nie wiem jak je przerobić na 3gp

Dowolny folder -> narzędzia -> opcje flderów…

(zakłdaka) widok -> ukryj rozszeżenia znanych typów plików

I w pliku np dance.3gp piszemy dance.3GP :wink:

Zrobiłem tak jak mówiłeś jednak telefon nie odczytuje filmów ręcznie konwertowanych ani 3GP ani 3gp. Natomiast filmiki z Wapster itp. przyjmuje i wszystko ładnie chodzi.

Jeśli ktoś wie to bardzo proszę o pomoc :frowning: