Filmy w internecie-zacinający się głos i obraz

Siema

na początek komputer:

E5300, GTS 250, 2x1GB ddr2, amacrox 450w, g31m-s2l, dysk 500gb samsung F3.

Mój problem polega na tym, że filmy w internecie zarówno zarchiwizowane jak i streamy live na full screenie się przycinają i głos skacze (coś w stylu gdy telefon dzwoni i coś zbiera z niego sygnał tylko o mniejszym natężeniu).

Filmy z komputera chodzą bez problemu np. Salt FULL HD na full screenie nic się nie tnie. Przeinstalowywałem sterowniki od grafiki i użyłem Driver Sweepera, ale to nic nie dało. Czasami też mam problemy z tym, że czasem przy przeglądaniu internetu wraz z odtwarzaniem filmów (np. youtube) komputer zamarza, myszka działa przez ok 1 min, później też marznie, pomaga tylko restart. (ctrl+alt+del etc. nic nie działa)

Ktoś ma jakieś pomysły ? dodam że niedawno robiłem formata i mam 2 partycje. najwyżej format po raz drugi … Zmieniłem również przeglądarke z Firefoxa na opere, póżniej na Chrome ale również bez efektu

Na partycji systemowej mam zainstalowany system XP Pro sp3 oraz sterowniki, a programy etc. instaluje na drugiej, może to coś koliduje ???

mój problem wygląda tak jak opisał to gościu tutaj : http://komputery.katalogi.pl/youtube,_v … 17305.html

Temat do zamknięcia, pomogło odpięcie grafiki i jej zasilania, powtórne wpięcie oraz re-install sterowników do karty dzwiękowej steelseries usb.