Filmy warte uwagi/polecenia

Witam,

takowego działu chyba jeszcze nie było, więc robię :slight_smile:

Filmowcem zapalonym może nie jestem, ale oglądam naprawdę dużo filmów, i tych nowych i tych starych klasyków kina ;]

W tym temacie chciałbym się dowiedzieć (może nie tylko ja) na co warto teraz pójść do kina ew. ściągnąć nielegalnie z neta :stuck_out_tongue:

Po prostu chcę byśmy tu dawali przykłady filmów wartych obejrzenia, więc zacznę…

Ostatnio wybrałem się do kina na Final Destination 4 i co ?

Gdybym nie oglądał trzech poprzednich części, gdybym mniej więcej wiedział jaki ten film będzie to szczerze mówiąc nie poszedłbym, film ogólnie średnio, śmierci aktorów były już niemal fantastyczne, jedyne co mi się naprawdę podobało w tym filmie to chyba efekty ;] Jednak jeśli ktoś oglądał 3 poprzednie części myślę, że spokojnie może obejrzeć kolejną :wink: Mówię, film dobry nie jest (wg. mnie ) ale zły też nie :slight_smile:

Film oceniam na 6,5 / 10

Podoba się Wam mniej więcej temat ? :stuck_out_tongue:

Temat ok. A oglądałeś nowego Star Treka? Bo nie wiem, czy warto.

Kac Vegas. Polecam. Konkretna komedia. Jedna z lepszych w ostatnim czasie jakie oglądałem.

Do kina, he, he …

Szykuje się sporo fajnych filmów.

Nowy Rambo (5?), DoomsDay 2012 (chyba dobrze napisałem).

Oszukać przeznaczenie 4. Dobre to?

Uważaj bo w sprawie twoich kolorowych beleczek zaraz się do ciebie może odezwać Admin.

Chodzi Ci o mój podpis ? Jest za duży czy co ?

slawex1983 : Star Treka nie oglądałem żadnej części, nie wiem czemu, ale ten film mnie w ogóle nie interesuje :slight_smile:

A oglądał ktoś District 9 ? Podobno fajny :slight_smile:

zdecydowanie kac vegas xD fajny film, jako jedyny który jest teraz w kinach.

Kac Vegas jak widzę zbiera dobre recenzje :smiley:

Obejrze i zobaczę czy naprawdę jest taki dobry jak mówicie :wink:

Gdybyś przeczytał Regulamin forum to byś wiedział.

Pozdrawiam!

jestem fanem STAR TREK"a, obejrzałem jakieś 95% wszystkich filmów i seriali ,od kirka po jaynway ,ale ten ostatni star trek 2009 to straszna padaka :frowning:

roobal : podpis zmieniłem, dzięki :wink:

heh, zawsze tak jest :razz: jedyną serią wg. mnie z której każda część była ciekawa to seria , Piły , :slight_smile:

A tak w ogóle to polecam, jeśli ktoś nie oglądał :wink:

EDIT : Obejrzałem dzisiaj Kac Vegas no i muszę powiedzieć, że mi się podobało :wink:

Bardzo fajna komedia, może śmiechu dużo nie było, ale film naprawdę bardzo fajny :slight_smile:

Polecam i oceniam na 8,0 / 10