FIlmy z Bandicam, a Sony Vegas

Witam.

 

Ciężko mi dokładnie opisać mój problem, bo zabawę z tworzeniem filmów zacząłem przedwczoraj i jestem w tych opcjach jeszcze zielony.

Mój problem polega na tym, że film stworzony za pomocą bandicama a następnie wrzucony do mojego projektu w Sony Vegas ma bardzo słabą jakość. Ciekawym jest fakt, że ów film otwierany w odtwarzaczu ma bardzo dobrą jakość(przed renderingiem za pomocą Vegasa), ale gdy próbuję już coś przy nim robić za pomocą wyżej wymienionego programu robią się cuda(na podglądzie, jak i po wyrenderowaniu):

Tu są screeny z już wyrenderowanego filmu - Te anomalie nie są ciągłe, ale powtarzają się bardzo często(co sec ok.)

Jak widać jest róznica. 

Wszelkie sugestie proszę kierować w sposób zrozumiały dla takiego laika w tej dziedzinie jak ja.

 

Z góry dziękuję.

Mnie to wygląda na niski bitrate. Zwiększ go, i zobacz czy się poprawiło.

Jakiego kodeka używasz przy renderowaniu? Jeżeli zwiększenie bitrate nie pomogło spróbuj innego kodeka.

 

Przy podglądzie (jak przewijasz szybko film np) to możliwe, że Vegas nie zdążył dobrze wczytać całego filmu i niektóre miejsca są trochę gorszej jakości, zdarzało mi się to. Natomiast po wyrenderowaniu powinno być ok.