Filmy z obcymi

Tomek posłuchaj fakt faktem wierze w kosmitów ale nie wierze w to, że w 2006 roku nastąpi koniec świata. Bóg jeden wie kiedy to nastapi a człowiek napewno tego nieprzewidzi i to tyle na ten temat. A w kosmitów wierze naprawde.

“Nie znacie dnia ani godziny”.

To słowa Boga.

Ale Kod Bibli został przywieziony tu na Ziemię z kosmosu, przwiozła go obca istota która znacznie przewyższa naszą dzisiejszą technikę.

Można go bylo rozszyforwać tylko za pomocą komputerów.

Tylko one byly w stanie rozszyforwac Kod Biblii.

Nawet Isaak Newton próbowal go rozszyfrowac lecz nie mógł tego zrobić, bo w jego czasach nie było komputerów.

Twórcą tego kodu jest sam Bóg.

A kosmici chcą nas ostrzec przed najgorszym.

Skąd to do cholery wiesz?

Ok mójego kompa podesłał mi też kumpel z kosmosu procek pentium 10 200 Ghz

Wszystko to z książki Kod Biblii 2.

Możemy się uratować od tych bomb nuklearnych.

Jak ustrzeć sie przed totalna zaglada?

Na półwyspie Lisan w Morzu Martwym leży ukryty przekaz nie wiem jak on wygląda, Morze Martwe ma najwieksze nasolenie wód na Ziemi.

Tam jest to co nas uratuje przed totalną zagładą.

Ale tego jeszcze nikt nie odkrył.

Wysłałem list do Macieja Trojanowskiego w tej sprawie, żeby zorganizował wyprawę na półwyspep Lisan.

Jescze nie odpowiedział.

Wierzysz we wszystko co przeczytasz?

Nie radzę Ci w takim razie czytać Faktu i Super Expresu :lol:

podaj sensowne argumenty kolego, sory za tamto troche mnie poniosło :? uważam że za bardzo w to uwierzyłeś

Sensowne argumenty:

Weź idź do instytut hebrajskiego, weź zobacz biblię hebrajską i ustaw komputery tak żeby rozsyzforowaly, wpisz Wieże, a zobaczysz dokładną datę 13 września.

Oni już to wcześniej wiedzieli.

Obojętnie co wpiszesz.

Kod Biblii przepowiada jakby naszą przyszłość, a pokazuje także przeszłość.

Żadna inna data nie wskazuje na zagładę.

Wszystko to wiąże się ze słowami zagłada, koniec i innymi.

To jedyna data w Biblii która wskazuje koniec świata.

To nie są argumenty.

To zwykłe przypuszczenia.

Poza tym o co chodzi z 13 września? :lol:

Tomek23 puść na luz! Co ty za prawdę głosisz? Albo walisz w balona albo naprawdę cię wzięło! Najarałeś się trawy czy co? :smiley:

O atak na World Trade Center

No to albo się pomyliły komputery

albo Al-Kaida pospieszyła :lol:

Dam tutaj słowa z książki Kod Biblii 2

Cytuję:

"Książka ta narodziła się w chwili, gdy znalazłem nazwisko Eliego Ripsa, izraelskiego matematyka i odkrywcy kodu Biblii, w biblijnym wersecie opisującym zstąpienie Boga na górę Synaj w celu przekazania Mojżeszowi Tory.

Przez kolejne pięć lat bardzo wiele rozmawialiśmy z Ripsem i często się spotykaliśmy. Dowody realności biblijnego kodu nadchodziły z różnych źródeł, lecz książka ta nie mogłaby powstać bez jego nieustającej pomocy. Napisałem ją jednak samodzielnie i wyrażam w niej wyłącznie własne poglądy – z wyjątkiem tych, które cytuję.

Używałem programu komputerowego opracowanego przez Ripsa wspólnie z jego kolegą, doktorem Alexem Rotenbergiem. Wszystkie wydruki kodu Biblii zostały wykonane za pomocą oprogramowania stworzonego przez dr. Alexa Rotenberga i dr. Alexa Palishuka.

Wielu izraelskich urzędników państwowych udzieliło mi istotnej pomocy. Nie chcę w tym miejscu wymieniać ich nazwisk, ponieważ mogłoby to utrudnić im pracę, muszę jednak podziękować w sposób szczególny mojemu przyjacielowi generałowi Ben-Israelowi, który do niedawna pełnił funkcję głównego specjalisty ds. naukowych w izraelskim Ministerstwie Obrony. Również Joel Singer -.– prawnik będący autorem tekstów porozumień z Oslo – pomagał mi w dotarciu do licznych ważnych ludzi w Izraelu i Jordanii.

Dwaj geolodzy, David Neev i jego młody podopieczny Yuval Bartov, dzielili się ze mną swą wiedzą na temat Morza Martwego i półwyspu Lisan, dzięki czemu stały się możliwe moje poszukiwania archeologiczne.

Wielu moich przyjaciół poświęciło swój czas, czytając moje teksty, zgłaszając krytyczne uwagi i zachęcając mnie do dalszych wysiłków. Jeden z nich – Jon Larsen – uczynił znacznie więcej. Jego rady były odważne i inteligentne, a jego zachęty przez te wszystkie lata szczególnie dla mnie ważne.

Dwaj kolejni przyjaciele – moi adwokaci Ken Burrows i Michael Kennedy – udzielali mi pomocy znacznie wykraczającej poza formułę porad prawnych. Mój agent John Brockman zdołał zaś utrzymać w tajemnicy fakt przygotowywania tej książki aż do chwili jej równoczesnego wydania w wielu krajach.

Dzięki pani Wendy Wolf – mojej redaktorce w wydawnictwie Yiking – trudna praca stawała się łatwiejszą, a książka trafiła na półki księgarskie w rekordowym czasie. Susan Petersen Kennedy i dyr. David Shanks z Penguin Putnam Inc. okazywali entuzjazm od samego początku i udzielali mi wszelkiego rodzaju wsparcia. Jaye Zimet i Chip Kidd to kolejne osoby, którym należą się wyrazy wdzięczności za redakcję techniczną i projekt obwoluty.

Ukazanie się tej książki nie byłoby możliwe bez pomocy moich dwóch asystentek – Diany i Tayli. Diana utrzymywała wszystko w idealnym porządku, znajdowała rzeczy pozornie nie do znalezienia i prowadziła ważne poszukiwania. Tayla, zdolna młoda Izraelka, nie tylko weryfikowała tłumaczenia, lecz także pomagała mi przy pisaniu. Bez niej nie zdołałbym mego przedsięwzięcia sfinalizować."

Złączono Posta : 02.07.2005 (Sob) 18:23

"Przez kolejne pięć lat bardzo wiele rozmawialiśmy z Ripsem i często się spotykaliśmy. Dowody realności biblijnego kodu nadchodziły z różnych źródeł, lecz książka ta nie mogłaby powstać bez jego nieustającej pomocy. Napisałem ją jednak samodzielnie i wyrażam w niej wyłącznie własne poglądy – z wyjątkiem tych, które cytuję.

Używałem programu komputerowego opracowanego przez Ripsa wspólnie z jego kolegą, doktorem Alexem Rotenbergiem. Wszystkie wydruki kodu Biblii zostały wykonane za pomocą oprogramowania stworzonego przez dr. Alexa Rotenberga i dr. Alexa Palishuka.

Wielu izraelskich urzędników państwowych udzieliło mi istotnej pomocy. Nie chcę w tym miejscu wymieniać ich nazwisk, ponieważ mogłoby to utrudnić im pracę, muszę jednak podziękować w sposób szczególny mojemu przyjacielowi generałowi Ben-Israelowi, który do niedawna pełnił funkcję głównego specjalisty ds. naukowych w izraelskim Ministerstwie Obrony. Również Joel Singer -.– prawnik będący autorem tekstów porozumień z Oslo – pomagał mi w dotarciu do licznych ważnych ludzi w Izraelu i Jordanii.

Dwaj geolodzy, David Neev i jego młody podopieczny Yuval Bartov, dzielili się ze mną swą wiedzą na temat Morza Martwego i półwyspu Lisan, dzięki czemu stały się możliwe moje poszukiwania archeologiczne.– Jest mało prawdopodobne – kontynuował – by żywe organizmy dotarły do Ziemi w postaci zarodników lub przetrwalników z rejonu innej gwiazdy z jakimś meteorytem. Pozostaje więc tylko jedna możliwość – prymitywne formy życia zostały rozmyślnie zaszczepione na Ziemi przez zaawansowaną cywilizację.

To było niesamowite. Wielki uczony mówił mi dokładnie to samo, co kod Biblii – “DNA został przywieziony w pojeździe”. Crick twierdzi, że nasz DNA był intencjonalnie przesłany na Ziemię w “pojeździe kosmicznym” oraz że “wszelkie życie na naszej planecie jest klonem jednego pozaziemskiego organizmu”. Tezy te zostały wyraźnie sformułowane w jego pracy opublikowanej po raz pierwszy w roku 1973.

Zapytałem profesora Cricka, czy nadal wierzy w “kierowaną panspermię”.

– O pochodzeniu życia wiemy bardzo niewiele – odpowiedział – jednak wszystkie nowe odkrycia naukowe potwierdzają moją teorię, a żadne jej nie obala."

Podzielisz się nazwą tego programu? Chętnie zainstaluje na swoim sprzęcie :lol:

:shock: Napewno jest tajne 8)

To słowa z książki “Kod Biblii 2” a tego programu nie kupisz w sklepie.

Jedź do intytutu hebrajskiego i spróbuj od nich wykupić, wątpie, żeby Ci dali. 8)

tomek koncz waśc wstydu oszczędź idź napisz książkę. Aha atak na WTC został dokonany jak już 11 września a nie 13

Pomyliło mi się z wrażenia, aha i książkę też mogę napisać i za kilka lat wlaśnie TY i inni będziecie mówili : “Ach, szkoda, że nie wierzyłem w kosmitów, przecież to dobre stworzenia, które chciały nas ustrzec przed zagładą, teraz gdy Kod Bibli okazał się prawdziwy, możemy tylko gdakać, że w porę nie zapobiegliśmy zbliżającej się katastrofie”.

Tomek23 jezeli Ty w to co piszesz wierzysz to staryyyy ladnie masz n…e w glowie. Kiedys czytalem ksiazke o roznych koncach swiata. Bylo tam pelno bzdurnych dat. Zaden koniec sie nie sprawdzil. A to co Ty teraz piszesz to brzmi jak namawianie do wstapienia do jakiejs sekty. behhehehe. Myslisz ze jakis gosciu ot tak sobie rozszyfrowal Biblie i teraz wie ze bedzie koniec swiata?? niach niach niach :rotfl: :hahahaha:

No co ty w 2006 ma być zagłada ha ha ha 0X

TO wpisz se w http://www.google.pl Kod Biblii i zobaczysz, że jest to prawdą.

A w BOGA wierzysz?

Też nie ma dowodów, że istniał.

Są ludzie którzy nie wierzą, ja w BOGA wierzę.

To wszystko opiera sie na wierze.

A wiesz, co?

Według mnie Bóg jest energią.

Takie słyszałem opinie, że BÓG to nic innego jak wielka energia która włada wszechświatem.

Aha, kręgi w zbożu powstają poprzez UFO np. w Wylatowie, był o tym materiał w “Nie do Wiary” z jakieś 2 miesiące temu.