Filtr rozmów do GG


(Szymon1122) #1

Witam! !!

Poszukuję programiku/pluginu do gg, który pozwoli mi odpędzić się od reklamarzy.

Dokładnie chodzi mi o to, żeby kiedy ktoś do mnie pisze, programik/plugin, poprosił go o podanie hasła bądź jakiegoś słowa kluczowego (np odpowiedzi na pytanie o mnie). tak, aby programiki które wysyłają na nasze gg reklamy, nie mogły przesłać wiadomości, a znajomi którzy nas znają, po odpowiedzeniu na pytanie (np jak mam na imie, do ktorej klasy chodze itp...) mogły się z nami porozumieć.

Wiem że takie coś istnieje ponieważ kiedyś się nadziałem na takiego bota :wink: wtedy było mi to obojętne, ale teraz potrzebuję takiego narzędzia do gg....

PS: mam program do gg "Power Project" w którym są podobne wtyczki, jednak nie pracuje on stabilnie z moim gg, a pozatym filter dołączony do niego, może tylko blokować, a nie "filtrować" wiadomości...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc! !!


(Szymon1122) #2

nie zamierzam się raczj przeżucać na inny komunikator... ewentualnie aqq....

a do aqq nie ma jakichś wtyczek działających na opisanej zasadzie??


(kamil_w) #3

Potwierdzam słowa poprzednika. Sam korzystam z Mirandy IM + m.in. z wtyczki stopspam. Działa ona tak (po skonfigurowaniu jej w Mirandzie):

Jeśli napisze ktoś do ciebie, kogo nie masz na liście kontaktów ty nie otrzymasz żadnej informacji/wiadomośći, natomiast ta osoba otrzyma wiadomość z np. takim tekstem:

Jeśli ta osoba napisze poprawnie hasło (w tym przypadku "zerospamu") otrzyma ona następną wiadomość:

Taka wtyczka istnieje również do komunikatora Kadu (projekt pod Linuxa, ale od jakiegoś czasu prowadzone są prace nad przeportowaniem go na windowsa). Ponadto Kadu oferuje bardzo dobry filtr (również jako wtyczka), który wykrywa zwroty typowe dla tzw. łańcuszków. Dzięki temu nigdy już nie dostaniesz żadnej głupiej wiadomości-łańcuszka. Niestety nie znalazłem jeszcze takiej wtyczki do Mirandy :frowning:


(Szymon1122) #4

wolę jednak gg :stuck_out_tongue: zna ktos wtyczkę tego typu do GG???


(Michaelp128) #5

http://forum.aqq.eu/index.php?showtopic=492


(Wszerad91) #6

Do GG nie ma wtyczek! A w AQQ2 jest http://www.aqq.eu/component/option,com_ ... itstart,4/ nazywa się AntySpam


(Szymon1122) #7

przeżuciłem się na nową wersję AQQ :slight_smile: i wtyczka którą polecili koledzy Michael Parker i wszerad, bardzo dobrze się sprawuje :wink:

zauważyłem że w aqq poprawiono logowanie się do sieci GG :slight_smile: miła zmiana :wink:

Dzięki wszystkim za pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam! !!