Filtry w portalu Interia (Nie Dzialają ?)

Czy ktoś wie czy filtry w poczcie Interi działają,bo dałem filtr (Po otrzymaniu wiadomości, które spełniają przynajmniej jeden z poniższych warunków: w polu temat zawierają jedno z następujących wyrażeń) słowo Sex to niby,taki spam powinien iść do folderu Spam a tu spam nadal jest w nieprzeczytanych wiadomościach.

Zamieść logi OTL i Extras KLIK

Jeśli masz darmowe konto na Interii to raczej nie da się tego całkiem uniknąć.

Interia tak m.in. zarabia. Na płatnym koncie to już jest inna bajka.

Możesz za to znacząco ograniczyć spam poprzez np. nie podawanie, gdzie się da, swojego adresu albo tak go zniekształcić aby BOT nie odczytał.

Można też użyć programu pocztowego i zarządzać skrzynką.

Czy Zeus możesz mi wytłumaczyć,po co mam zamieścić LOGI OTL i Extras jeśli mój problem jest związany z filtrami poczty,które obsługuje Interia.

Oczywiście w bardzo prosty sposób że dział Bezpieczeństwo wymaga podania logów z programu OTL

KLIK

Ale gest należy do Ciebie, czy je zamieścisz czy nie :slight_smile:

Dodane 23.04.2013 (Wt) 7:47

I tutaj pozwolę umieścić sobie zacytowanie

Zamieszczam LOGI (Ale dla mnie to bez sensu,bo logi się zamieszcza przy PROBLEMACH Z KOMPUTEREM,ja problemów z komputerem nie mam) LOGI OTL - http://www.wklej.org/hash/c8b4f11586d/ LOGI EXTRAS http://www.wklej.org/hash/11bbde0dd3f/

PS.Zeus nie zawsze,należy się sztywno trzymać regulaminu,bo regulamin nie jest w stanie wszystkiego przewidzieć.

PS2.A w sprawie logów,to tak jakby czlowiek dzwonił do mechanika samochodowego i pytał się go,co może być przyczyną spalania wysokiej mieszanki przy jednoczesnym niskim wydechu rozrządu) a mechanik mu się pyta,jakiej firmy ma pan opony.A dlaczego się mechanik pytał,bo tak miał na szkoleniu =D> :smiley:

W złym dziale założyłeś temat kolego. Proszę uważnie czytać na drugi raz. Problem należy do działu Problemy z oprogramowaniem, poza tym w twoich logach są śladowe ilości adawer-u. Ale Twoja decyzja !

Moim zdaniem się mylisz,bo pokaż gdzie mam problem z oprogramowaniem :slight_smile: Strona internetowa to nie oprogramowanie,e-maile do stron na których mogą znajdować się szkodniki próba nie dopuszczenia takich wiadomości do mojej skrzynki to dla mnie bezpieczeństwo kompa.

Nie będę się z Tobą przekomarzał ponieważ ta dyskusja nigdzie nie prowadzi i nie rozwiąże Twojego problemu, poczekaj aż ktoś napisze rozwiązanie do Twojego problemu

Ale czy ty możesz zrozumieć jedno że nikt tego nie rozwiąże mojego problemu,jeśli z tego co widzę Filtry Poczty na Interii to jedna wielka bzdura,ściema,oszustwo i wszystko co najgorsze.