Finał Ligi Mistrzów 17.05.2006 r

(:: Radziu ::) #1

W związku z tym, że jutro jest finał LM pomiędzy Barceloną a Arsenalem postanowiłem założyć temat w którym do jutra będziemy pisać wszelkie sugestie dotyczące tego wielkiego spotkania które odbędzie się w Paryżu na Stade de Frace.

A więc piszczcie na kogo obstawiacie ewentualnie obstawiajcie także wynik jaki może być.

(Rafi) #2

BARCELONA !!

Barcelona 3:1 Arsenal

(Krzys299) #3

Barcelona wygra.A wynik:

Barcelona :gool: :gool: :gool:

Arsenal :gool: :gool:

(:: Radziu ::) #4

Nie był bym taki pewien, że Barcelona wygra :? Arsenal także ma świetnych zawodników którzy mogą sprawić ładną niespodziankę kibicom z Londynu :slight_smile:

(Dudas bad boy) #5

Według mnie szanse są wyrównane i myśle że tak jak w zeszłym roku w spotkaniu liverpoolu a milanu były rzytu karne tu będzie tak samo ;] a w nich myśle że wygra Barcelona.

(:: Radziu ::) #6

Raczej w karnych wygrałby Arsenal ponieważ mają świetnego bramkarza Lenhmana a Valdes jest słabiutki :slight_smile:

(Sam Fisher) #7

Barca rulezzzz ;] :stuck_out_tongue:

(Krzys299) #8

Tak czy siek kibicuje Barcelonie :slight_smile:

(Mopik100) #9

Będzie dogrywka... Arsenal wygra, chociaż kibicuje Barcelonie, ale takie mam przeczucia :frowning:

(Mancunian) #10

Ciekaw jestem, odkąd kibicujecie Barcelonie. Od kilku lat, kiedy Barca nie zawsze awansowała do Ligi Mistrzów, czy odtąd, jak przyszedł Ronaldinho i inne gawiazdy, a Barca jest mistrzem Hiszpanii.

(Sam Fisher) #11

Torres ja juz barcelonie kibicuję 5 rok , wcześniej był real madryt ale to już inna epoka :mrgreen:

(Myszonus) #12

A ja trzymam za Arsenalam. Mam nadzieję że Kanonierzy wygrają :slight_smile:

(Dawid Tworzy) #13

Arsenal

Anglia nie odda poraz drugi tytułu klubowego mistrza Europy !!

Chciałbym zobaczyć, co sie teraz dzieje w jednym jaki i drugim obozie...

To muszą byc nerwy nieprzeciętne!

(Bbieniol) #14

Patrząc na mój avatar można śmiało powiedzieć, że w tym finale kibicuje Arsenalowi :slight_smile:

Jak dla mnie: 1:1 (po 90 minutach), a w dogrywce 1:0 dla Kanonierów :slight_smile:

(Adampigan) #15

Kibicuje Barcy od około 10 latek i głęboko wierze że wygrają ten mecz.

(Szuprycz) #16

Niech już chłopaszki z Barcy lepiej uczą się poprawnie wymawiać nazwisko Henry, bo bedą je powtarzać jutro!! 3-2 oczywiście dla Arsenalu.

(Superwieza) #17

Nie kibicuje żadnemu z klubów, nie obchodzi mnie kto wygra, ja tylko prosze o ładne widowisko :slight_smile:

(Jado2) #18

"Prochownia" zostanie zbombardowana przez klub z Kataloni. I bum :lol: .

3:0 dla Kataloni. Jak będzie grał Messi to 5:0.

Świetny zespół z tej Barcelony ale i tak wolę CF Valencia...RuleZzZzZzZ 8)

(Krzys299) #19

Barcelonie kibicuje już dłuugo,kiedyś jak Rivaldo był miom ulubionym piłkarzem i tam grał,wtedy się zaczęło kibicowanie 8)

(Edgarmks) #20

Jaaazda z Hiszpanami Arsenal skopie tyłki Barcelonie :smiley:

Ps. Czy stawiacie na Barse tylko dlatego ze ma w sqadzie Ronaldinho? :?

Sam napewno nie wygra a Valdez robi błędy i napewno pusci brame :]

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazda Aresenal do boju :!: :!:

Henry to jest piłkarz a nie Ronaldinho tylko triki umie :?