Czy testowaliście finalną wersję Windows 11?

Witam, tak jak w temacie. Została udostępniona finalna wersja W11. Sterowniki od Nvidi też już są. Jak myślicie warto testować czy czekać do premiery 5 października ?

Ja też się nad tym zastanawiam:-) ISO pobrałem ale nie instalowałem a kusi. Jeszcze chwilę poczekam.

No, diabełek kusi :slight_smile:

Tak na poważnie: Ja bym poczekał do 5.10. Też zacieram ręce i nie mogę się doczekać. Jestem ciekawy, czy tego 5.10 będę mnógł pobrać, ale pewnie nie :frowning:
Ciekawi mnie również ta funkcja uruchamiania aplikacji Androidowych.

Lipa jak utkniecie na kanale zapoznawczym zamiast RTM.

Co masz na myśli pisząc „Kanał zapoznawczy”? RTM, to Release To Manufacture" to wiem. Jest to wydanie gotowe do produkcji. Kanał zapoznawczy to co, Insider?

Może na pobawię się na wirtualnej maszynie

Na wirtualnej maszynie tej wersji już nie zainstalujesz, chyba że instal.wim przerzucisz na strszą wersję iso.

Literówki, już poprawione

Literówka emeryta Stens:

"przeżycisz" - Szukaj w Google
"przeżycisz" - Szukaj w Google


I co do ISO to mam na myśli, że tam może MS na sztywno ustawił aktywację Insider, a nie że to ISO jakie 5-10 dni poleży i takie samo będzie w sklepach do kupienia i może kiedyś do pobrania z pomocą:

To chłopaki mówić instalować czy nie?

E… jakto się nie da ? To chwilowa sytuacja czy MS zapowiedział coś w rodzaju, że 11 na VM nie ruszy? Ciężko mi sobie to wyobrazić.

Release Preview Channel to nie jest

To tylko kolejna, kompilacja wersji testowej ( KB5005635), może ostateczna.

chyba ty sam powinieneś wiedzieć czy ci W11 do czegokolwiek jest potrzebny czy nie a nie pytać nas. Mi nie jest potrzebny więc ja nie instaluje a skąd mam wiedzieć jakie ty masz potrzeby?

Ja zainstaluje na innym dysku jak wyjdzie wersja stabilna i StartIsBack do Windows 11 :upside_down_face:

Ja kiedy mi wyskoczy aktualizacja, to robię bez wahania. Androida na moim S20 FE 5G też uaktualniam.

A jednak nie można. Coś pracują z VM VirtualBox aby wykrywał TPM gospadarza.

Albo wirtualne TPM :smiley:

A to nie działa pod VirtualBox, to się mogę zgodzić. Fajnie że pracują nad tym.
Microsoft o swoich jednak dba, Hyper-V zdaje się mieć programowy TPM Enable-VMTPM (Hyper-V) | Microsoft Docs

Skąd pobrać ISO finalnej wersji i jak jest oznaczona ? I druga sprawa czy można zaktualizować bez utraty danych ?

Jeszcze nie wydali.

zainstalowalem win 11 wersje z koncówką 194. i nie żałuje chodzi bardzo dobrze instalacja szybka i bez problemowa. wcześniej użytkowalem od premiery 7 do teraz :slight_smile: szybko się odnalazłem w nowym systemie nawet stara drukarka epson x 540 dziala ok. moja plyta glowna to Gigabyte Z590 ud ac.