"finalny firefox"

(Wifa) #1

witam! Dowiedziałam sie o finalnej wersji firefoxa! Ja tę przeglądarkę mam od miesiąca i w związku tym mam zapytanie: jeżeli zainstaluję wersję finalną to czy ona będzie rozszerzeniem mojej wersji, czy zainstaluje się jako "coś" nowego i będę miała dwie przeglądarki?włączyłam aktualizację', ale to nic nie dało!Poradzcie, pozdrawiam Wifara

(Xiao19) #2

post1

tylko ze tym masz wersje opr/release

czyli niestabilna po czesci

bo wersja finalna ukazala sie niedawno

Radze zainstalowac nowa finalna.

post2

no ba, poprostu odinstaluj i bedize spox

(Wifa) #3

dzięki, a co zrobic ze starA- nie lubie zaśmiecac komputera, więc odinstalować?jeśli możesz, to poradz! Pozdrawiam Wigfara

(Sterne) #4

Rety! Wifara!

Przy każdym uaktulanieniu koniecznie należy najpierw odinstalować starą wersję!!

Niezastosowanie się do tego wymogu grozi błędami przeglądarki, dającymi się naprawić jedynie przez usunięcie profilu.

Przy odinstalowywaniu nie tracisz zakładek ani ustawień, nowa wersja przejmuje je automatycznie.

(fiesta) #5

Hmmmmm tylko ciekawe skąd masz takie na 100 % sprawdzone wiadomości ??

Nie wiem jak jest z firefoxem ale wiele programów instaluje się na starą wersję własnie po to by zachować pliki konfiguracyjne. Jeżeli instalujesz do tego samego katalogu to stare pliki zostaną po prostu nadpisane.

(boczi) #6

No właśnie. Ja zawsze nakładam. :?

(jerzy) #7

fiesta ma rację, ja instaluję nową wersję na starą i nie ma żadnych problemów.

(system) #8

(Dragonlnx) #9

A jak ja zainstalowałem w ten sam katalog itp ... czyli nałożyłem to mi się dwa razy w dodaj usuń programy pokazał :wink: :comk2:

(Pitekwaleczny) #10

Witam.

Ja również nadinstalowałem ( starą nie usuwałem ). Przejeła wszystkie ustawienia i zakładki. Nie mam żadnego problemu. Chodzi bezproblemowo.

Pozdrowionka :smiley:

(Kos@) #11

Dzieje sie tak, poniewaz mozilla trzyma dane o userze nie w swoim katalogu, ale w c:documents and settings/nazwa_usera/dane aplikacji i kazda mozilla korzysta z tych samych danych.