Firefox 1.0.3 nie startuje

:? mam problem z Firefoxem: usunąłem go całkowicie i pobrałem tutaj wersję 1.0.3 . Niestety po prawidłowym zainstalowaniu aplikacja nie rusza samodzielnie. Ręczny start również nie odnosi skutku. Klikam na skrót i nic się dzieje. Podejrzewając, iż instalka jest uszkodzona wywaliłem wszystko, co z Firefoxem związane, przeleciałem winde RegCleanerem i ponownie zainstalowałem. Ale znowu nic. Co może być powodem takich szopek? :?

http://ada.com.pl/download.php?plik=internet pobierz z tej stronki ale obawiam sie ze wina nie lezy po strnie instalki ( coś z konfiguracja jest nie tak )

Może zainstaluj najpierw wersje np 1.0 i zobacz czy pracuje.

Jak dobrze to nadpisz go wersją 1.0.3 i zobacz.

U mnie ta wersja działa bez problemu.

Nie odinstalowywałem starej wersji tylko zrobiłem upgrade nową i śmiga.

http://www.downloader.pl/program/mozill … x10pl.html

http://www.firefox.pl/

Może po prostu ściągnij jakimś akceleratorem pobierania plików, jeżeli tego nie uczyniłeś.

na pewno usunales stary profil po odinstalowaniu aplikacji?

chociaz u mnie od kilku wersji FF pracuje z tym samym profilem.

Tak właśnie zrobiłem. Firefox ruszył bez problemu.

Teraz jest gitarra. A zatem wniosek z tego jasny: trzeba sprawdzić jak zachowuje się wersja 1.0.3 instalowana z vortalu dp na stacji, gdzie dotychczas funkcjonował IE. Bo wychodzi, że to jedyna możliwość:

a to oznacza, że coś nie gra.

Dziękuję za pomoc. Najważniejsze, że wszystko działa. Tylko czasu szkoda :wink:

Możliwe że wersja Firefox 1.0.3 ma jakieś błędy i stąd ten problem.

Lub ściągnięty przez Ciebie plik instalacyjny Firefosa był uszkodzony.

Instalka, jest na 100% odpowiednia. Przed chwilą ją pobrałem i na wszelki wypadek sprawdziłem. Problem więc na pewno nie leżał w pliku.

:roll: a czy aby nie jest tak, że 1.0.3 można z naszego vortalu ciągnąć tylko wtedy, gdy jest niższa wersja Firefoxa już zainstalowana?

Napewno nie…

Też radziłbym to zrobić 1.0 jakoś lepiej mi działało niż 1.0.2 albo 1.0.3 wydaje mi sie ze 1.0.1 był stabilniejszy. Ale to już moje zdanie

To jest pełna wersja, a nie żadnego rodzaju upgrade więc można ją instalować nie posiadając wcześniejszych wersji. Można również bez wcześniejszego odinstalowywania wcześniejszych wersji zainstalować 1.0.3, ustawienia indywidualne zostaną zachowane.

To rozwiewa wszelkie moje wątpliwości. U mnie wszystko już gra a zatem kłódka. Dzięki wszystkim za zainteresowanie tematem :slight_smile: