Firefox 14.0.1-muli


(8radek8) #1

Jak w temacie. Czy jest jakiś sposób na to żeby ta przeglądarka chodziła tak jak google chrome ? Po włączeniu firefoxa i wejściu na jakąś stronę chwilę muszę czekać żeby się załadowało, później już jest wporządku. Najgorzej jest jak pierwszą otwieraną stroną jest gmail, to tak się zmula, że za chwilę mam "brak odpowiedzi" i opcje zamknąć czy czekać. Niby ten chrome jest ok, bo szybszy, ale brakuje mi dużo rzeczy które mam poustawiane w firefoxie.

Proszę o pomoc.


(Jefus) #2

Firefox ma już nowszą wersję.

Posprawdzaj wtyczki/dodatki, czy któryś nie jest przypadkiem nieaktualny/zbędny, miałem kiedyś podobny problem i okazało się, że kilka zainstalowanych dodatków było nieaktulanych i po ich wyłączeniu wszystko wróciło do normy


(8radek8) #3

Ok. Powyłączałem, potestuje i zobacze czy pomogło, niewiem skąd aż tyle dodatków miałem, z mojej wiedzy to powinno być kilka a było kilkanaście. A tak wogóle to jak te dodatki można usunąć ? Bo jest tylko opcja “wyłącz” a nie mogę znaleźć usuń.


(Semtex) #4

Bo to nie są dodatki tylko wtyczki zainstalowane przez programy trzecie, normalnie (jeżeli nie są jakimś upierdliwym syfem) usuwa się je przez dodaj/usuń programy w systemie :slight_smile:

Podaj listę tych wtyczek, zobaczymy co Ci tam siedzi ;]


(8radek8) #5

http://www.fotoszok.pl/show.php/1230062 … 1.jpg.html

http://www.fotoszok.pl/show.php/1230063 … 2.jpg.html


(marcin82) #6

radek8

Masz ustawione czyszczenie pamięci podręcznej? Jeśli nie to ustaw to w opcjach. A tymczasem wciśnij kombinację klawiszy:

Shift+Ctrl+Del

Zrestartuj przeglądarkę.