Firefox 18.0.1 często się zawiesza

(Dymid31) #1

Witam posiadam firefox 18.0.1 i często podczas pracy mi się zawiesza tak że muszę go wyłączyć przez menadżer zadań. Co może być tego przyczyną??

(misza_88) #2

Też mam ten problem i z moich obserwacji najczęściej się zawiesza jak mam Flasha odpalonego. Stąd też mój wniosek, że to on jest sprawcą zamieszania.

(Dymid31) #3

nie flash jest dobry bo mam jeszcze opere i w niej jest ok a flash jest ten sam

(Piektor) #4

Firefox to nie to samo co Opera więc nie ma co porównywać.

Uruchom Firefoxa bez wtyczek i sprawdzaj włączając je po kolei. Rzeczywiście przyczyną może być flash…

(przemox) #5

Zgadzam się, że sprawcą całego zamieszania w Firefoksie - ale nie w Operze! - jest Flash. Czasem nie ma sposobu jak wymuszenie zamknięcia przeglądarki. Dodatkowo zauważyłem, że Flash potrafi nieźle podnieść temperaturę procesora.

(Andrew3535 1978) #6

Jak nie pomoze mozna utworzyc nowy profil —poczytajcie podobny temat pod nazw:zamrozony firefox --powinno pomoc

(misza_88) #7

Poczekam spokojnie na aktualizację Flasha/Firefoxa - zawiesza się sporadycznie i nie trzeba killować procesu więc jakoś to wytrzymam. Ale dla testów uruchomiłem sobie ff bez dodatków i jak na razie śmiga.

Kiedyś dodatek od Skype zamulał mi przeglądarkę na stronie głównej dobreprogramy.pl, CPU przy okazji był w użyciu na 100%.

(Chillout) #8

http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox