Firefox 18.0.1 często się zawiesza

Witam posiadam firefox 18.0.1 i często podczas pracy mi się zawiesza tak że muszę go wyłączyć przez menadżer zadań. Co może być tego przyczyną??

Też mam ten problem i z moich obserwacji najczęściej się zawiesza jak mam Flasha odpalonego. Stąd też mój wniosek, że to on jest sprawcą zamieszania.

nie flash jest dobry bo mam jeszcze opere i w niej jest ok a flash jest ten sam

Firefox to nie to samo co Opera więc nie ma co porównywać.

Uruchom Firefoxa bez wtyczek i sprawdzaj włączając je po kolei. Rzeczywiście przyczyną może być flash…

Zgadzam się, że sprawcą całego zamieszania w Firefoksie - ale nie w Operze! - jest Flash. Czasem nie ma sposobu jak wymuszenie zamknięcia przeglądarki. Dodatkowo zauważyłem, że Flash potrafi nieźle podnieść temperaturę procesora.

Jak nie pomoze mozna utworzyc nowy profil —poczytajcie podobny temat pod nazw:zamrozony firefox --powinno pomoc

Poczekam spokojnie na aktualizację Flasha/Firefoxa - zawiesza się sporadycznie i nie trzeba killować procesu więc jakoś to wytrzymam. Ale dla testów uruchomiłem sobie ff bez dodatków i jak na razie śmiga.

Kiedyś dodatek od Skype zamulał mi przeglądarkę na stronie głównej dobreprogramy.pl, CPU przy okazji był w użyciu na 100%.

http://mozillapl.org/wiki/Standardowa_D … a:_Firefox