Firefox 18 - brak płynności interfejsu

Witam

Po aktualizacji do Firefoxa 18 laguje mi cały interfejs przeglądarki. Widać to najbardziej przy animacji otwierania/zamykania kart. Nawet przewijanie stron nie jest płynne. W poprzedniej wersji wszystko działało szybko. Teraz wygląda to tak, jakby cała przeglądarka miała spadki fps’ów.

Próbowałem czystej instalacji, nowego profilu, wyłączałem wszystkie wtyczki i dodatki, ale żadnej poprawy to nie wniosło. Włączenie/wyłączenie akceleracji też nic nie daje. Nie wiem co może być przyczyną. Sterowniki od grafiki (Radeon 5650) najnowsze.

Może ktoś ma podobne objawy? Z góry dzięki za pomoc.

Edit:

System: Windows 8 64

W FF 18 nie tylko Ty masz ten problem.

Ja osobiście problemów nie mam, chodzi jak igła :lol:

Problemem tu może być pewna konfiguracja sprzętowa (nie powiem dokładnie jaka)

Najwyraźniej musi być konkretny problem sprzętowy, ( bądź jakieś sterowniki) gdyż u jednych są problemy, a u innych chodzi jak Igła.

Czekaj na aktualizacje FF:D

Dobrze, że nie jest to przypadek odosobniony. Jakieś źródło tych informacji?

Różne problemy z interfacem można było zaobserwować wcześniej, czasem się to zdarza, pisałem kiedyś o tym, jakaś aktualizacja wyeliminowała problem, który występował u mnie.

Kiedyś miałem podobne problemy, tylko że występowały w losowych momentach. O dziwo pomagało wtedy zminimalizowanie okna przeglądarki, po przywróceniu go było wszystko ok. Któraś aktualizacja zlikwidowała ten problem, ale na wersji 18-tej jest to widoczne cały czas i nie znalazłem żadnego rozwiązania.