Firefox 2.0 wolniejsze przeglądanie


(Marcus35) #1

Zassałem najnowszą wersję mojej przeglądarki Firefox 2.0 (wcześniej używałem 1.5... i się zaczęło.

Zauważyłem znaczne zwolnienie ładowania stron a pisanie na forum to juz prawdziwa udręka. W poprzedniej wersji nie miałem tak nasilonych objawów spowolnienia netu. Nie sądzę aby to była wina syfu. Jako dowód zassałem Operę też z pobieralni z naszego vortalu i ... o niebo szybciej ładuje strony i forum "szybciej" chodzi. Pytanie do innych uzytkownków czy tez maja takie obserwacje ???


(Winnipool) #2

Mam podobne odczucia co do FF 2.0. Czasami strony nie otwierają się za pierwszym razem, muszę wybierać "Spróbuj ponownie" lub odświeżyć stronę. Przy innych przeglądarkach jest wszystko w porządku.


(Rkizeweter) #3

Myślicie, że FF 2.0 to lewizna?? - e tam coś motacie.

Looknijcie se

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=5331to dopiero wam się zrobi dobrze.


(Marcus35) #4

W któryms następnym poscie doczytałem prawdopodobnej przyczyny. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=108262.

Bo rzeczywiscie nasze forum oraz jeszcze drugie które odwiedzam http://www.cyberfoto.pl/forum ślimaczą a inne stronki tak jakby mniej. Tłumaczą że zaczyna im brakować "rury". Skoro forum cieszy się taka popularnością niech zwiększą "fi" tejże abyśmy my zwykli userzy nie narzekali tak :stuck_out_tongue: co wy na to ?

Złączono Posta : 07.11.2006 (Wto) 22:38

Firefox to nie lewizna byłem baardzo zadowolony z poprzedniej wersji a i na ta nie narzekam za wyjatkiem który możliwe że znalazł juz wyjaśnienie