Firefox - 2 otwarte okna i przeskakiwanie do drugiego okna

Witam serdecznie,

ja z takim problemem.

Zakodowałem sobie stronkę w PHP i sprawa wygląda tak, że przy kilku otwartych oknach (nie chodzi mi o zakładki) przy wejściu na tą stronkę Firefox automatycznie przeskakuje (robi aktywne) ostatnie otwarte okno? Czy ktoś się orientuje co może być przyczyną lub ewentualnie jakich informacji musiałbym dostarczyć?

Pokaż kod strony która to powoduje lub podaj jej adres.

Czy okno na które przeskakuje fokus jest otwierane przez tą stronę czy jest ono otwarte wcześniej zanim się załaduje tą stronę?

Niestety problem się pojawia, że jest to aplikacja specjalnie pisana dla klienta (wewnętrzna) i dostępu do niej raczej podawać nie mogę.

Fokus przeskakuje na okno już wcześniej otwarte lub ostatnie Firefoxa, które widnieje na pasku zadań.

To jest strona www lub aplikacja pisana w jakimś języku ale z interfejsem www czy coś nie związanego z tym?

Bo jeśli to np. aplikacja z interfejsem www (pisana np. w php) to chyba możesz dać sam kod html który otrzymuje przeglądarka (opcja pokaż źródło strony) ewentualnie z usunięto treścią napisów i bez grafik ale z wszystkimi znacznikami.

W moim odczuciu jest tam skrypt js lub inny znacznik przerzucający focus na okno/kartę o podanym id lub coś w tym stylu ale ciężko to wykryć nie widząc kodu.