Firefox 3.0 - problemy ze stabilnością

Witam,

Jestem wiernym użytkownikiem programu Mozilla Firefox, uwielbiam ten program, ale od kilku dni po przejściu na nowszą wersję 3.0 Firefox stracił w moich oczach. Mam następujący problem polegający na tym, że praktycznie kilkanaście razy dziennie program mi się zamyka. Latam sobie normalnie po stronach i nagle krach i zwis. Fakt, może się tak stać raz na jakiś czas, ale dzisiaj siedząc kilka godzin z rana przy komputerze oraz trochę wieczorem to miałem z 15-20 zwisów, cholera wie dlaczego. I najczęściej dostaje ten sam error:

3178dxw.png

Pewnie niektórzy myślą, że mam syf na komputerze, ale to nie prawda. System świeżutki stawiany przed wczoraj, program też instalowany na świeżo bez kopiowania profili itp.

Korzystam z Firefox 3.0 Final oraz trzech wtyczek:

Adblock Plus 0.7.5.5

Extended Statusbar 1.2.8

Gmail Notifier 0.6.3.4.1

System to Windows Vista Ultimate x86 PL SP1. Kolega ma taki sam konfig tylko, że bez wtyczek i u niego tak samo zwisy co jakiś czas.

Czyżby Firefox 3.0 zszedł na psy?

Mam dokładnie ten sam problem. Mak ktoś jakis sposób aby FF3.0 sie nie wysypywał tak często :?

ja mam go od trzech dni i jest ok, nic sie nie dzieje, bardzo dobrze sie spisuje :slight_smile:

może spróbujcie odinstalować go, wyczyścić rejestr, usunąć śmieci po FF i zainstalować ponownie :slight_smile:

Komputer info :

Procesor : Celeron Intel 500MHz

Grafika : GeForce 3 Titanium 200

Ram : SDRam 256Mb

Płyta główna : Abit ZM6

Dysk : Samsung 80Gb

i jakoś mi wszystko chodzi stabilnie, FF3 nie wyłącza się w ogóle i chodzi bez problemu z otwartymi nawet 20 kartami. Zresztą ja nigdy nie chciałem korzystać z FF2 właśnie ze względu na małą stabilność na moim komputerze.

Teraz jest super :wink:

Wtyczki :

AdBlock Plus

NoScript

Tab Renamizer

A może jednak weszło Ci coś do systemu ? Kliknij w " szczegóły " i pokaż innym błąd na forum, może rozwiązanie ukaże się szybciej.

Niezły procek.

Ja mam ją od premiery i u mnie jest OK.

I również mam starego kompa xD

Może to Vista i FF3 nie są zgodne ?

Mi też się wysypuje…

U mnie też wszystko w porządku… Lubił się zawiesić FF2, ale FF3 jest spoko :wink:

gruchacz -> Próbowałem wielokrotnie i nic nie daje rezultatu, cały czas się wywala i jak widać nie tylko u mnie.

Luki_2 -> Napewno mi nic nie weszło, bo mam świeżutki system, niedawno instalowany (2-3 dni temu), zainstalowanego tylko Firefox’a, Konnekta oraz Photoshopa. Aha i nad syfem w moim komputerze czuwa najnowszy Kaspersky 2008.

czesiek144 -> Nie wydaje mi się, ponieważ wersja 2.0.0.14 chodziła jak burza, zawiesiła się od święta. Po za tym jest coraz więcej userów Visty i FF musi być kompatybilny pod nich.

No czyli kolejna osoba do kolekcji…

grzesiu139 -> Widocznie masz szczęście.

Może jest jakaś opcja w FF która powoduje takie zwisy przeglądarki, bo napewno nie jest to wina mojeo systemu, syfu itp, bo dbam o system i wszystko śmiga mi idealnie oprócz tego Firefox’a 3.0. Starsza wersja 2.0.0.14 padała czasami, ale to tylko na niektórych stronach. Podam małą ciekawostkę, że wczoraj FF 3.0 padł mi nawet na…oryginalnym forum Mozilli :lol:

bo to wszystko dzieje się przez Kaspersky 2008. :stuck_out_tongue: spróbyj wyłączyć kaspra na chwile i zobacz jak chodzi ff3

Witam

Nie wiem czy ktoś miał podobny problem.

Otóż mój problem polega na korzystaniu z poczty poprzez przeglądarkę FF3 z FF2 nie było problemu. Nie udaje się usunąć wiadomości pocztowych z portalu Onet.pl po pewnym czasie pojawia się błąd i przeglądarka wyłącza się.

To na pewno nie wina Kaspersky’ego, ponieważ odinstalowałem go i nadal ten sam problem.

Jakieś rady?

Ogólnie jest problem z dodatkami, najlepiej wyłączyć wszystkie .Jeśli wówczas działa stabilnie włączać pojedynczo,co do poczty na Onet więcej użytkowników FF 3 ma z tym problem.

Też to mam i zauważyłem że tak się mi robi najczęściej na stronach wymagających Javy.

Poczta Onet -> przełącz widok na Stara poczta -> usuń wiadomość

A jaka wersja Javy?

Właśnie zainstalowałem najnowszą wersję Javy… i hmmm narazie jest OK!!

Wydaje się, że problem zniknął. Narazie monitoruje temat :wink: jak coś to napiszę

Pozdrawiam

Wpierw miałem 6- usunąłem i zainstalowałem 5 i nadal tak samo.

Ja nie mam nawet zainstalowanej Javy i potrafi mi się wywalić nawet do 4 razy w ciągu 30 minut do godziny.

Firefox dosłownie schodzi na psy…

U mnie na dzien srednio kilka razy sie wysypie :slight_smile: nie uzywam zadnych wtyczek, instalka FF3.0 swieza na swiezym systemie wiec wina na 100% lezy po stronie programu, tylko zastanawiam sie czy da sie cos ustawic/przestawic aby byl stabilny, ma ktoś jakis pomysł :slight_smile:

U mnie poza opisanym problemie nie było i nie ma żadnych problemów z FF3 działa bez zarzutów.

No i teraz jak na razie opisany wcześniej problem też zniknął (mam nadzieję, że bezpowrotnie)

Pozdrawiam

Pewnie większość osób, które pisze, że nie ma problemów z systemem używa XP, a nie Visty, mam rację?