Firefox 3.5 nie zapamiętuje autologowań

Mam problem z Firefox’em 3.5.2, otóż nie zapamiętuje mi autologowań choćby na forum DP. Co jakiś czas muszę się logować a zawsze było tak że od razu jak wchodziłem na forum byłem zalogowany… Na wielu innych stronach jest to samo… Czy to może zależeć od tego że podczas zmiany systemu z Xp na 7 exportowałem hasła i wszystkie informacje pluginem PasswordExporter do plików i po zainstalowaniu systemu wczytałem je? Dodam że wcześniej na Xp miałem ten sam problem i go nie rozwiązałem.

Witaj,

Może nie zaznaczyłeś opcji “Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie” ?

Przy każdym pierwszym logowaniu Firefox dodaje pasek z zapytaniem czy ma zapamiętać hasło do witryny.

Jeśli tego nie ma to sprawdź czy : Narzędzia > Opcje > Bezpieczeństwo >Hasła tutaj powinno być zaznaczone

  • Pamiętaj hasła do witryn - > OK

zainteresuj się dodatkiem lastpass do Firefoxa

przechowuje hasla na serwerze, są one zaszyfrowane, więc bezpiecze

wgrywasz ten dodatek i on automatycznie Cie loguje. Dla mnie lepiej się sprawuje niż pamiętanie haseł z Firefoxa.

A może po prostu masz włączone czyszczenie plików tymczasowych? Jak nie w lisku, to może jakiś inny program?

Pewnie czyścisz cookies i nawet o tym nie wiesz

Hasła są zapamiętane bo jak wchodzę na forum to wszystko jest wpisane tylko trzeba się zalogować. Zaznaczam Aby mnie logowało za każdym razem… Plików cookies nie czyszczę, chyba że w jakiś dziwny sposób same się czyszczą…