Firefox 3.6 - sposób otwierania nowych kart

Witam

Po zaktualizowaniu przeglądarki zmienił się sposób otwierania nowych kart. Jeżeli mam przykładowo 10 kart i otwieram link w nowej karcie, pojawia się ona obok karty, z której został otworzona - nie tak jak kiedyś na końcu listy/paska kart. Strasznie mnie to denerwuje, bo zamykam sobie nie te karty, które bym chciał. Mam nadzieję, że zrozumiecie o co chodzi :stuck_out_tongue:

Da się to jakoś przywrócić, żeby “po staremu było”? Nie dopatrzyłem się tego w ustawieniach.

otwieraj linki za pomocą scrolla… u mnie zawsze idą na koniec…

witam, sprawdziłem u siebie i jest ok, pozdro :slight_smile:

Zawsze otwierałem linki za pomocą scrolla. Nie mam pojęcia co akurat u mnie jest nie tak. Zanim zaktualizowałem, używałem ostatniej wersji RC, może tam tak było i zostało po aktualizacji.

U mnie się cały czas otwierają obok karty, z której zostały otworzone :<

Kiedyś zawsze Opera lądowała za to w koszu, bo zdaje się tam tak było domyślnie, teraz z tego co widziałem jest opcja zmiany. Spróbuję przeinstalować całkowicie przeglądarkę

edit: eee błąd, w operze to działało w drugą stronę - po zamknięciu karty wracaliśmy do tej, z której otworzyliśmy odnośnik, ale tak samo denerwujące było;]

a tak żeby normalnie otwierało karty na końcu to trzeba instalować rozszerzenie?? :lol:

Nie, domyślnie zawsze się otwierały na końcu, u mnie coś się popsuło ;]

też było to wkur…czające

w polu adresu wpisz

about:config

i przestaw na “false”:

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false

i tyle… będzie jak w starym FF, bez instalowania żadnego dodatku

pozdrawiam

Dziękuję Ci bardzo, działa :slight_smile:

Hmmm…a czy jest dodatek, który umożliwiałby np. z klikając z shiftem otwórz nową zakładkę zaraz za bieżącą, bez shifta otwórz na końcu, itp. ?

mi też się karty otwierały cały czas w ten sam sposób a dopiero co instalowałem FF ale tu kolegi rada jak znalazł :slight_smile: dzięki i pozdro