Firefox 3 brak zapamiętywania haseł

Firefox nie chce zapamiętywać haseł do stron do których kiedyś zapamiętywał . GC bez problemu zapamiętuje . W ustawieniach przeglądarki opcja zapamiętywania jest aktywna i nic . Jakieś pomysły na problemy z pamięcią FF ?

jak sie gdzieś logujesz to zawsze u góry (poda adresem stronki) wysuwa Ci się taki pasek i się pyta czy zapamiętać, czy nie teraz, czy nigdy dla tej witryny. Wybierz zapamiętaj ;]

Właśnie na tej stronie mi się nie pokazuje a na innych pokazu

FF >> narzędzia >> opcje >> Prywatność >> obszar Historia >> zaznacz Pamiętaj dane wprowadzone w formularzach

FF >> narzędzia >> opcje >> Prywatność >> obszar Dane prywatne >> odznacz Zawsze czyść dane przy wychodzeniu

FF >> narzędzia >> opcje >> Bezpieczeństwo >> obszar Hasła >> zaznacz Pamiętaj hasła do witryn

:slight_smile:

Mam i mimo wszystko nie zapamiętuje

Edit // Doszedłem jak naprawić błąd . Jakoś nigdzie zarówno na polskich jak i zagranicznych stronach nie było o tym wzmianki .

Rozwiązanie

W menadżerze haseł są loginy i przy nich hasła . Należy poszukać pustego pola w którym jest tylko login lub hasło i wykasować . Firefox od tego momentu powinien już pokazywać komunikat o zapamiętaniu hasło i zapamiętać