Firefox 3 - nie otwiera stron z poprzedniej sesji

Zauważyłem zaraz po instalacji Firefoksa 3.0, iż przestał mi ładować strony z poprzedniej sesji mimo zaznaczonej takiej opcji. Zauważyłem to już na dwóch komputerach (w tym jeden po reinstalacji systemu - to samo). Zawsze mi się pokazuje pusty pasek adresowy po włączeniu przeglądarki. Wątpię, ale być może to z powodu dość restrykcyjnych ustawień? Mianowicie czyszczenie prywatnych danych przy każdym zamknięciu przeglądarki (prócz zapamiętanych haseł), plików cookies (niektóre z nich blokuję) albo nietrzymaniu stron w historii. W Firefoksie 2.0 też miałem te opcje włączone, ale odpalanie poprzedniej sesji było bezproblemowe. Żeby było ciekawiej, jak uruchomię drugie okno (nie kartę) Firefoksa, to się ładuje strona startowa.

Co z tym fantem zrobić?

;| Usuwasz dane z poprzedniej sesji, i chcesz, żeby ona była uruchamiana? Niby jak? To tak jakbyś usuwał sobie grunt spod nóg.

No i sam sobie odpowiedziałeś…

Jak ma sie otwierać historia skoro się kasuje… :o

Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na fragment, w którym napisałem, iż Firefox 2 odczytywał dane z poprzedniej sesji mimo takich samych ustawień, z czyszczeniem historii i cookies włącznie.

Ale nawet jeśli, niech już będzie, to powiedzcie mi, co dokładnie mam odznaczyć do czyszczenia - czas przechowywania stron w historii czy coś innego?

[-X Bo on nie usuwał ich o końca ;] Teraz już jest to naprawione.

To tak jakby wyjąć komuś mózg i go “wyczyścić” i włożyć i chcieć aby ta osoba pamiętał coś z przed czyszczenia ^^ heheeh xD

Konrad93, dziękuję Ci za piękne poetyckie porównanie, tylko jeszcze prosiłbym o sugestię dotyczącą tego, co mam zrobić, by Firefox pamiętał poprzednie sesje (tylko nie pisz, żebym trzymał wszystkie ciasteczka, historią, cache i całą resztę). :slight_smile:

Bo ja to poetą jestem :stuck_out_tongue: heheh Jak kasujesz to nie kasuj sesji uwierzytelnionych :slight_smile: